Утилізація вантажних автомобілів

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Утилізація вантажних автомобілів в Києві

Утилізація вантажних автомобілів - одна з основних сфер діяльності «АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ». Наші досвідчені фахівці візьмуть на себе всі проблеми по переробці автомобіля. Вам необхідно всього лише зняти транспортний засіб з обліку. Решта завдань - доставка транспорту до місця утилізації, оформлення всіх необхідних документів і т.д. - наша компанія виконає в найкоротші терміни і на належному рівні. Ми гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені результатом і співпрацею з нами.

Коли вантажний автомобіль стає непридатним, перед власником постає питання: куди здати непотрібну техніку? Не знайшовши правильну відповідь, багато людей відвозять авто на звалище, розбирають на запчастини або ставлять в гараж, де машина поступово гниє. Але у цього завдання є й інше, грамотне рішення - утилізація. Здавши машину на переробку, Ви не тільки вирішите свою проблему, а й подбаєте про екологію.

Фахівці підрахували, що з переробленого металу старого автомобіля можна отримати до 50% кованого заліза для виробництва нового вантажівки. При цьому енергетичні витрати на виготовлення продукції з перероблених матеріалів значно нижче, що завдає менше шкоди навколишньому середовищу. Також значення переробки істотно зростає і в разі зростання цін на сировину, і при нестачі матеріалу.

Етапи утилізації вантажних автомобілів

Утилізація вантажівок проходить з урахуванням всіх вимог і норм безпеки. В першу чергу ми видаляємо деталі, які становлять небезпеку для екології: знімаємо вибухонебезпечні запчастини та покришки, зливаємо масла, гальмівну і інші рідини. Утилізація акумуляторних батарей і радіоапаратури проводиться окремо. Коли вантажна машина розібрана на запчастини, їх сортують за матеріалами виготовлення. Потім деталі відправляють на повторну переробку.


«АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ» утилізує автомобілі вітчизняного та зарубіжного виробництва. Ми приймаємо машини в будь-якому стані, в тому числі биті і зламані. Нашими клієнтами можуть стати приватні власники і різні комерційні організації. Ми співпрацюємо з найбільшими переробними підприємствами, тому гарантуємо повну безпеку всіх процедур. Якщо у Вас немає можливості зняти вантажне авто з обліку, звертайтеся до наших фахівців. Ми надаємо цю послугу на договірній основі.


«АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ» робить все, щоб наша співпраця була зручною і взаємовигідною. На послуги компанії ми встановили одні з найнижчих цін в Києві. Фахівці оперативно реагують на заявку і якісно виконують свою роботу. Ви також можете скористатися і іншими послугами: утилізація офісної техніки , ртутних ламп, меблів і т.д. Детальніше про діяльність компанії Ви можете дізнатися на сайті.

Переваги

  • Працюємо з будь-яким обсягом
  • Документи привезе відповідальний кур'єр
  • Утилізація відходів відповідно до законодавства України
  • Ми виробляємо вивезення оперативно і вчасно
  • Чим більше співпрацюємо - тим краще умови
  • До ваших послуг персональний менеджер
  • Надамо договір і акти про утилізацію
  • Зручний спосіб оплати

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері