Утилізація акумуляторних батарей

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Утилізація акумуляторів в Києві

Розвиток промислових технологій супроводжується забрудненням навколишнього середовища. Синтетичні матеріали, кислоти і важкі метали не розкладаються протягом сотень років, і звалища переповнені токсичними речовинами. Так, відпрацьовані акумулятори, які несвідомі громадяни викидають разом з побутовими відходами, містять електроліт, свинець і сполуки важких металів, які утворюються під час експлуатації. Тому після вироблення робочого ресурсу АКБ підлягають промисловій переробці.

Компанія «АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ» здійснює прийом і утилізацію акумуляторів на підставі державної ліцензії. Вона дозволяє транспортувати, обробляти, знешкоджувати і розміщувати промислові відходи I-IV класів небезпеки, до яких відносяться компоненти старих акумуляторів.

Переваги роботи з нашою компанією:

 • Виконуємо вимоги законодавства. Компанія «АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ» - спеціалізується на зборі та переробці відпрацьованих свинцево-кислотних акумуляторів в Києві.
 • Атестований персонал та власний парк спеціально обладнаних автомобілів. Співробітники компанії регулярно проходять курси підвищення кваліфікації і переатестацію відповідно до вимог.
 • Повний пакет звітної документації. Співпрацюємо з громадянами та юридичними особами всіх форм власності. Оперативно реагуємо на зустрічні перевірки податкових органів. Надаємо допомогу при оформленні бухгалтерського обліку утилізації відходів I-IV класів небезпеки.
 • Повний юридичний супровід утилізації зламаних або відпрацьованих акумуляторів. Прозорі умови угоди враховують інтереси всіх сторін за договором, який оформляється відповідно до вимог українського законодавства. Кожна сторона отримує весь комплект звітних документів. 

Чому потрібно здавати акумулятори

Захист екології

Акумулятори відносяться до відходів другого класу небезпеки. Їх зберігання в гаражах, підвалах і на складах може нашкодити здоров'ю людини і тварин. Промислова переробка відпрацьованих свинцево-кислотних акумуляторів не завдає шкоди навколишньому середовищу. При утилізації АКБ в нашій компанії свинець, кислота, луги і пари важких металів не отруюють повітря, воду і ґрунт.

Уникнення штрафів

Відповідно до вимог природоохоронного законодавства збір та утилізацію відпрацьованих акумуляторів необхідно проводити окремо від побутових відходів, уникаючи протоки електроліту. За позбавлення від відходів II класу небезпеки разом з побутовими відходами передбачено адміністративне покарання. Промислова переробка дозволяє уникнути покарання.

Переваги

 • Працюємо з будь-яким обсягом
 • Документи привезе відповідальний кур'єр
 • Утилізація відходів відповідно до законодавства України
 • Ми виробляємо вивезення оперативно і вчасно
 • Чим більше співпрацюємо - тим краще умови
 • До ваших послуг персональний менеджер
 • Надамо договір і акти про утилізацію
 • Зручний спосіб оплати

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері