Утилізація автомобілів

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Утилізація автомобілів в Києві

Залишати на балансі застаріле, непридатне для комфортної їзди авто - нераціонально. Воно не тільки займає корисну площу в гаражі або у дворі, а й вимагає оплати чималого податку на утримання особового транспортного засобу. Крім того, зношені частини конструкції виділяють в атмосферу шкідливі речовини, які згубно впливають на стан екології. Якщо утилізувати машину за всіма правилами, можна вигідно позбутися від купи металу. 

Закон, що вступив в дію «Закон про утилізацію автомобілів» дозволяє отримувати більшу знижку на покупку нового вітчизняного авто в разі законної переробки старого. Для цього власнику насамперед потрібно зняти засіб пересування з балансу і оформити всі документи, що підтверджують регламентовану переробку. Для проведення технологічно дуже складної процедури автовласники все частіше звертаються до професіоналів із спеціалізованих компаній.

Як виконується утилізація старих автомобілів?

Працівники сервісу доставляють машину в спеціально обладнане місце для здійснення її розбирання на складові. Фахівці відокремлюють металеві, пластикові, гумові та скляні фрагменти. Під сильним пресом їх подрібнюють і перетворюють на брекетовані блоки. Потім слідує етап переплавки фракцій на вторинну сировину, яку передають профільним компаніям для виготовлення нової транспортної техніки.


Пункти утилізації автомобілів переробляють токсичні рідини, які приносять шкоду навколишньому середовищу і здоров'ю людей. Компоненти зливають також з метою запобігання пожежної ситуації при обробці автомобільних фракцій на пресі і іншому важкому обладнанні. Операції виконують висококваліфіковані працівники, які дотримуються всіх технологічних правил і гарантують прекрасний результат.


Якщо здати автомобіль на утилізацію в профільну фірму «АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ», можна отримати чимало переваг:

 • вигідно для себе позбутися неходової конструкції і придбати нове авто вітчизняного виробництва зі знижкою, передбаченою українською програмою з утилізації;
 • знешкодити техногенні автомобільні відходи, захистити середу від різних токсичних сполук;
 • зняти з балансу транспортний засіб без довгої бюрократичної тяганини - співробітники нашої спеціалізованої компанії допоможуть з оформленням документів;
 • вирішити питання про зняття обов'язку сплачувати податки на невикористаний вами або довіреною особою автомобіль.

Коли законно перероблені автомобілі знімаються з обліку, за них більше не потрібно платити ніяких мит.

Скільки коштує утилізація автомобіля в Києві?

Компанія «АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ», співробітники якої багато років спеціалізуються на професійній переробці автомобілів, пропонує найдемократичніші розцінки на дану процедуру. Наші фахівці мають всі необхідні допуски і дозвільні документи.

Крім того, нами надається:

 • кваліфікована інформаційна підтримка з різних утилізаційних питань;
 • офіційна довідка про утилізацію автомобіля, яка дає всі переваги за законом;
 • гарантія своєчасного і якісного виконання робіт ефективними і екологічно нешкідливими методами.

Якщо Вам потрібно замовити переробку авто швидко і на найвигідніших умовах, зателефонуйте або напишіть на електронну пошту менеджерам «АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ». Утилізуємо машини в будь-якому стані, в столиці і з виїздом в передмістя!

Переваги

 • Працюємо з будь-яким обсягом
 • Документи привезе відповідальний кур'єр
 • Утилізація відходів відповідно до законодавства України
 • Ми виробляємо вивезення оперативно і вчасно
 • Чим більше співпрацюємо - тим краще умови
 • До ваших послуг персональний менеджер
 • Надамо договір і акти про утилізацію
 • Зручний спосіб оплати

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері