Утилізація тютюнової продукція

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Утилізація неліквідів тютюнових виробів в Києві

«АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ» займається в Києві утилізацією неліквідів тютюнових виробів. Строго стежимо за дотриманням усіх нормативних санітарно-екологічних вимог. Працюємо за договором, маємо ліцензію на даний вид діяльності. Надаємо своїм клієнтам помірну, конкурентоспроможну ціну послуги. Вивозимо тютюнові відходи будь-якими партіями.

Особливості тютюнових неліквідів

Переробка такої сировини супроводжується утворенням істотної кількості відходів. В Україні щорічно виникає понад 13 тисячі тонн таких неліквідів, причому з них тютюнового пилу - до 87%. Вторинна переробка цього сміття дозволяє отримати в ході утилізації:

 • інсектициди;
 • субстрати для добрив;
 • тютюново-пилові брикети, службовці джерелами біоенергії.

Але в основному пил від тютюнової сировини утилізується на спеціалізованих полігонах. Там вона підлягає захороненню. Основним джерелом виникнення такого сміття є аспірація тютюнової сировини, а також різка листя на різних етапах виробництва сигарет та інших аналогічних виробів.

Що підлягає утилізації

Те, що будь-які тютюнові вироби несуть серйозну небезпеку для здоров'я курця і оточуючих, знають навіть школярі. Але крім сертифікованих товарів в нашій країні часто продаються сигарети і цигарки сумнівного походження - без акцизні, контрабандні і т.д. Виявлення такої продукції вимагає термінової ліквідації фейковий тютюнових виробів.

Однак, відповідно до закону, утилізувати контрафактний тютюновий товар має право тільки компанія, що володіє відповідним сертифікатом і уклала договір з переробним заводом або з полігоном. Під неякісним тютюновим продуктом розуміються:

 • тютюн містить вироби, які не відповідають стандарту;
 • вироби з неналежним маркуванням;
 • прострочена продукція;
 • товар без документів, що підтверджують її безпеку, дату випуску і якість.

Відходи тютюнових заводів складаються з 60% бракованого листя тютюну, близько 30% ацетатного волокна, ароматизаторів, целюлози і харчового клею. Якщо таке сміття підлягає вторинній переробці, його утилізація здійснюється після сортування, де окремо складаються: подрібнений тютюн, сигаретні фільтри і целюлоза. Якщо поділ не проводиться, тоді відходи вивозяться у спеціально відведений сектор звалища твердих побутових відходів. Там вони захоронюються.

Що ми пропонуємо клієнтам

Потрібно розуміти, що тютюновий сміття не менш небезпечний, ніж запалена сигарети. Навіть без тління листя тютюну виділяють певну кількість нікотину. Пестициди, що входять до складу сировини, негативно діють і на живі організми, і на навколишнє середовище в цілому.

«АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ» швидко, недорого, якісно організовує вивіз і утилізацію тютюнових відходів на спеціально відведений для цього ділянку полігону. Також ми розсортуємо і відправимо на вторинну переробку тютюнові неліквіди. Після виконання замовлення ви отримаєте акт.

Ціна послуги залежить від партії сміття, дальності розташування звалища. Щоб докладніше дізнатися про терміни, вартості і способах утилізації тютюнових відходів, зв'яжіться зручним способом з нашими менеджерами. Звертайтеся, будемо раді допомогти!

Переваги

 • Працюємо з будь-яким обсягом
 • Документи привезе відповідальний кур'єр
 • Утилізація відходів відповідно до законодавства України
 • Ми виробляємо вивезення оперативно і вчасно
 • Чим більше співпрацюємо - тим краще умови
 • До ваших послуг персональний менеджер
 • Надамо договір і акти про утилізацію
 • Зручний спосіб оплати

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері