Утилізація будівельних матеріалів

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Утилізація будматеріалів в Києві

Кому важлива утилізація будматеріалів:

 • Забудовникам і компаніям, які займаються ремонтом
 • Великим промисловим підприємствам
 • Складам

Переваги сучасної переробки і вторинного застосування будівельних матеріалів оцінять приватні замовники. Часом вивезення навіть невеликого обсягу будматеріалів є серйозною проблемою. Набагато простіше один раз заплатити за якісну послугу, звільнити місце в приміщенні або на ділянці, і позбутися від проблеми.

Додамо, що всі роботи в нашій компанії виконуються виключно на високому професійному рівні, з оформленням всіх належних документів і з використанням сучасного обладнання.

Процес утилізації будівельних матеріалів

Процесу переробки можна піддати практично всі види будівельних матеріалів. Але особливо це стосується деревини, бетону або залізобетону, різних видів пластику, скла, шпалер, а також гуми.

При цьому використовують дані компоненти і вироби по-різному. Наприклад, деревину в більшості випадків ріжуть і виготовляють для застосування в якості палива в твердопаливних котлах. Також її можна подрібнити для використання в якості сировини при виробництві деревно-волокнистих (ДВП), деревно-стружкових (ДСП) і дрібно-дисперсійних (МДФ) плит. Нарешті, добре зберігся масив дерева після відповідної обробки відправляють в меблеве виробництва для створення декоративних елементів оздоблення.

Бетон і залізобетон, а також бій цеглини найчастіше застосовують при формуванні фундаментної подушки, посилення стінових конструкцій в технології швидкого каркасного зведення, засипці боліт, створення тимчасових доріг і доріжок і т. Д. Пластик сортують і направляють на хімічні підприємства, де виконують його переплавку і випуск нових матеріалів. Те ж найчастіше відбувається і зі склом, шпалерами та гумовими виробами.

При виконанні переробки будматеріалів використовують таке обладнання, як дробильно-сортувальні комплекси, гідроножиці, гідромолоти, подрібнювачі бетону, шредери (знищувачі) деревини. Також застосовують ударні дрилі, відбійні молотки і фрези. Нарешті, користь принесуть екскаватори, грейдери, навантажувачі, кошти місцевої механізації та генератори для автономної вироблення електричної енергії.

Особливість

Значна характеристика сучасної утилізації будівельних матеріалів полягає в тому, що багато операцій можна здійснити на об'єкті. Це корисно, коли відбувається демонтаж старого і будівництво нового будинку. Дану перевагу можна використовувати при реконструкції та ремонті існуючої будови. Локальна переробка будматеріалів дозволяє скоротити витрати на виконання робіт. Адже відпадає необхідність в їх вивезенні. Та й нове будівництво або ремонт йтимуть швидше.

Переваги

 • Працюємо з будь-яким обсягом
 • Документи привезе відповідальний кур'єр
 • Утилізація відходів відповідно до законодавства України
 • Ми виробляємо вивезення оперативно і вчасно
 • Чим більше співпрацюємо - тим краще умови
 • До ваших послуг персональний менеджер
 • Надамо договір і акти про утилізацію
 • Зручний спосіб оплати

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері