Утилізація алкогольної продукції

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Утилізація алкогольної продукції в Києві

Алкогольна продукція надзвичайно токсична для навколишнього середовища через наявність в ній етилового спирту. Незважаючи на тривалий термін зберігання, необхідність у знищенні великих партій спиртовмісних відходів виникає досить часто. Причинами можуть бути:

 • псування товару внаслідок неправильного зберігання і перевезення;
 • використання неякісних компонентів при виготовленні;
 • невідповідність технологічного процесу встановленим нормам.

У всіх цих випадках продукція підлягає обов'язковому знищенню в повній відповідності з екологічним законодавством.

Процес утилізації і його особливості

Для підтвердження небезпеки продукції проводяться спеціальні лабораторні дослідження, за результатами яких приймається рішення про вилучення всієї партії і її подальше знищення.

Утилізація алкоголю відбувається декількома способами.

 • Злив. Оскільки продукція має рідку консистенцію, допускається її знищення на полігонах твердих побутових відходів або (після отримання дозволу) виливання в загальну каналізацію. Знищення великих обсягів сировини, розмір яких перевищує 2 т, необхідно проводити в присутності представників екологічного наглядового органу з проведенням фото та відеозйомки. Також необхідно простежити за правильною утилізацією звільненої тари. Після цього в день утилізації необхідно взяти проби стічних вод на предмет їх токсичності. Такий спосіб є досить небезпечним для навколишнього середовища, оскільки не дозволяє повністю виключити контакт екосистеми з небезпечними сполуками.
 • Переробка. Це найкращий спосіб знищення продукції, що містить етиловий спирт. Процес відбувається в сучасному технологічному шредері, який подрібнює сировину для його подальшої обробки. При знищенні крупних партій також необхідне проведення відеозйомки. Такий спосіб повністю безвідходний і дозволяє використовувати весь обсяг сировини для виробництва нових речовин або матеріалів.

Переробка вважається найбільш безпечним і екологічним способом утилізації. В результаті цього процесу отримують різні види палива, у тому числі згодом виробляють мазут.

Завдяки процесу піролізу - розкладання речовини під впливом високих температур - енергія, що отримується в результаті переробки відходів, використовується для опалення різних приміщень. Застосовувана в цьому випадку багатоступенева система очищення робить одержувані продукти повністю безпечними.

Тверді відходи утилізації також застосовуються в якості добавок при виготовленні цементу і крім цього можуть бути використані в якості палива для промислових підприємств.

Швидка і безпечна утилізація алкогольної продукції від компанії «АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ»

Рівень технологічного оснащення нашої компанії дозволяє проводити знищення небезпечних відходів найбільш екологічним способами. Ми беремо на себе повну відповідальність за безпеку всіх етапів утилізації і надаємо повний пакет необхідних документів, що підтверджують її відповідність екологічним нормам і стандартам.

Звертаючись до нас, ви не тільки економите час і гроші, але і вносите відчутний внесок у здорове майбутнє нашої країни. Скористайтеся нашими послугами вже сьогодні! Телефонуйте!

Переваги

 • Працюємо з будь-яким обсягом
 • Документи привезе відповідальний кур'єр
 • Утилізація відходів відповідно до законодавства України
 • Ми виробляємо вивезення оперативно і вчасно
 • Чим більше співпрацюємо - тим краще умови
 • До ваших послуг персональний менеджер
 • Надамо договір і акти про утилізацію
 • Зручний спосіб оплати

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері