Утилізація вогнегасників

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Утилізація вогнегасників в Києві

Вогнегасник - це дуже корисний переносний (рідше - пересувний) прилад, який застосовують для гасіння вогнищ відкритого вогню за допомогою спеціального засобу (речовини) для вогнегасіння. Але, як і будь-який пристрій, вогнегасники мають певний термін служби. По закінченню цього періоду необхідна утилізація приладів, оскільки викидати їх із побутовим сміттям не можна. Адже речовина, здатна загасити вогонь, одночасно може завдати шкоди навколишньому середовищу. У тому числі повітрю, воді, ґрунту та здоров'ю людей.

Тому організована утилізація вогнегасників - обов'язкова. Тим більше, що цього вимагають Правила протипожежного режиму. До речі, одночасно ці правила регламентують наявність сертифікатів відповідності для кожної одиниці протипожежного обладнання. 

Особливості утилізації

Утилізація вогнегасників в Києві в компанії «АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ» може бути виконана в стислі терміни. Сам процес складається з декількох етапів і залежить від типу обладнання. Так, переробка найбільш поширених агрегатів порошкового і вуглекислотного типу виконується в наступному порядку:

 • інструментальна перевірка тиску в балоні;
 • розрядка балона від залишків вогнегасної речовини;
 • зняття всіх наявних насадок і шлангів;
 • повноцінне виведення з ладу вогнегасника за допомогою просвердлювання в його корпусі наскрізних отворів або надрізів.

Після цього балон і елементи арматури потрапляють на підприємства металургійного комплексу, де з них виробляють вторинну металеву сировину.


Утилізація вогнегасників силами спеціалізованої компанії забезпечує відразу кілька переваг для замовника. По-перше, за бажанням клієнта може бути виконаний вивезення обладнання з об'єкта. По-друге, можна бути впевненим, що всі роботи проводяться в строгій відповідності з нормативними вимогами. Зокрема, до переробки допускаються лише ті балони, які не перебувають під тиском. А роботою з балонами займаються тільки повнолітні співробітники, які мають профільну освіту і пройшли перевірку атестаційної комісії. По-третє, компанія надає замовнику всю необхідну документацію для списання вогнегасників з балансу підприємства. Також може бути виданий акт про утилізацію відходів .


Важливо розуміти, що робота по утилізації можлива з вогнегасниками порошкового (ОП) і вуглекислотного (ОУ) типів. Також в переробку приймається весь перелік протипожежного обладнання.


Якщо Вам потрібна, уточнити всі нюанси і замовити вивіз відпрацьованих вогнегасників, зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або електронній пошті. Компанією «АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ» встановлені прийнятні ціни на свої послуги. Ми утилізуємо будь-яку продукцію з гарантією відмінного результату!

Переваги

 • Працюємо з будь-яким обсягом
 • Документи привезе відповідальний кур'єр
 • Утилізація відходів відповідно до законодавства України
 • Ми виробляємо вивезення оперативно і вчасно
 • Чим більше співпрацюємо - тим краще умови
 • До ваших послуг персональний менеджер
 • Надамо договір і акти про утилізацію
 • Зручний спосіб оплати

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері