Відходи та шлами жироуловлювачів

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Утилізація відходів та шламів жироуловлювачів в Києві

Жироуловлювач, жироловки або відстійник для жиру - так називають ємність, де стічні води проходять первинну фільтрацію. Процес відбувається за рахунок простого відстоювання. Завдяки зниженій вазі жирів забруднення виділяються і накопичуються на поверхні. Після цього стоки можна зливати в каналізаційну мережу або використовувати в якості технічної води. Наприклад, для миття автомобіля.

Важливо тільки вчасно проводити чистку самого жировловлювача. Тоді він буде служити набагато довше, та й якість фільтрації стічних вод істотно покращиться.

Хто замовляє такі послуги?

Жировловлювач потрібно там, де використовують і зливають багато води, він потребує регулярного очищення. Тому даний вид послуг особливо важливий для:

 • барів, кафе, ресторанів та інших закладів громадського харчування;
 • пралень, хімчисток і клінінгових фірм;
 • пекарень, кондитерських, харчових фабрик і т. д.

Власникам і керівникам таких підприємств важливо знати, що використання жіроловок є для них обов'язковим. Це непорушне вимога міститься в державних нормативних документах. Відповідно, неодмінною умовою їх роботи стає регулярне чищення жировловлювача. Ціна цієї послуги цілком доступна, зробити замовлення можна безпосередньо в компанії «АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ». При необхідності і за бажанням клієнта фахівці зможуть також пробити засмічення в каналізаційній мережі, почистити змішувачі та інші сантехнічні прилади, вивезуть відходи жиру для утилізації.

Особливості роботи

Наша компанія займається чищенням жировловлювачів в Києві і Києвській області ось уже кілька років. У нас є все для досягнення кращих результатів: знання і вміння персоналу, найкращі і сучасні технічні засоби. А ще ретельно пророблений алгоритм дій.


В першу чергу наші інженери від'єднують жироловці від системи каналізації. Потім крізь горловину ємності відкачують все домішки жиру разом з осадом. Цю роботу виконують за допомогою вакуумного асенізаційного насоса. Після цього зливають воду і обдають резервуар зі шланга струменем чистої води. В кінці операції висушують жировловлювач, перевіряють його герметичність і встановлюють на місце.


Всі ці стадії є обов'язковими, якщо мова йде про ємностях великого обсягу. Якщо замовляють чистку невеликого жировловлювача під мийкою, то в цьому випадку співробітники фірми обходяться ручним методом. Наприклад, ємність вичищають щіткою. Допоможе і чергування кількох зливів і заток чистої води. До речі, цей метод корисний і в тому випадку, якщо машинна обробка резервуара в повному обсязі позбавила його від забруднень. Хороший засіб - обдати ємність гарячою парою, це допомагає позбутися від неприємних ароматів.


Що стосується регулярності чищення жировловлювача, то вона прямо залежить від характеристик стічних вод. Щоб збільшити час між процедурами, необхідно залити в резервуар спеціальний препарат, що містить біологічні добавки.

Переваги спеціалізованих фірм

Якісне виконання очисних робіт забезпечать кваліфіковані фахівці з досвідом. Замовлення послуги з очищення жировловлювача в професійній компанії означає, що ви отримаєте:

 • своєчасні поради;
 • швидкий виїзд фахівця на місце;
 • гарантовану реакцію при аварійних ситуаціях;
 • можливість укладення договірних відносин відразу на тривалий час;
 • зниження вартості робіт при регулярному співпраці.

Щоб замовити очищення жировловлювача в Києві, достатньо зателефонувати в компанію «АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ». Наші співробітники дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть оформити замовлення.

Переваги

 • Працюємо з будь-яким обсягом
 • Документи привезе відповідальний кур'єр
 • Утилізація відходів відповідно до законодавства України
 • Ми виробляємо вивезення оперативно і вчасно
 • Чим більше співпрацюємо - тим краще умови
 • До ваших послуг персональний менеджер
 • Надамо договір і акти про утилізацію
 • Зручний спосіб оплати

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері