Утилізація засобів для догляду за ротовою порожниною, зубами

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Утилізація відходів для догляду за ротовою порожниною в Києві

У будь-якому домогосподарстві утворюються відходи, які не можна утилізувати «цивілізовано» . Більш того - деякі з них представляють цілком конкретну загрозу для навколишнього середовища: ми навіть не здогадуємося, якої шкоди можемо завдати природі, просто почистивши зуби або прикуривши. Вірніше, ще тільки купивши в магазині «неправильну» щітку, пасту, запальничку і ... отримавши чек.

Тюбики зубної пасти - утилізація та переробка

Раніше тюбики для зубної пасти були металевими. Такі, в принципі, і зараз можна знайти в магазинах, але в більшості випадків найважливіший гігієнічний продукт (і інші речовини подібної консистенції), на жаль, перекочував в «пластик». В ідеальному випадку це буде поліетилен різних видів (високого або низького тиску) з маркуванням «2» (HDPE) або «4» (LDPE). Зазвичай же тюбики представляють собою багатошарову конструкцію з пластмаси з бар'єрним шаром з алюмінію; тому на них стоїть маркування з префіксом C / (C / HDPE, наприклад), і дорога їм після спорожнення одна - в купу сміття.

У цій сфері також існує тенденція до «екологізації» - багато виробників намагаються застосовувати вторинний пластик, щоб таким чином використовувати його хоча б два рази (нехай навіть туба і стане його останнім втіленням). З'являються і біорозкладні туби. У наших умовах налагоджений збір і переробка тільки «тетрапак», а ось м'які контейнери з-під майонезу і згущеного молока (так званий «дойпак»), а також упаковки фольговані або зроблені із суміші пластиків доводиться викидати. Все тому, що способи надійно розділяти фракції багатьох видів упаковки поки немає. А пластик, що надходить на переробку, обов'язково повинен бути чистим, без домішок інших фракцій, металу або паперу.

Зубні щітки

Вони складаються з пластмасової ручки - найчастіше для зручності доповненої гумою, яка не підлягає переробці, - і нейлонової щетини. Пучки щетини забиваються спеціальним копиром в отвори головки і утримуються в них за рахунок металевих пластин; розділити їх було б завданням нетривіальним.

У більшості випадків фахівці рекомендують міняти зубні щітки не рідше ніж раз на три місяці. Виходить, що середньостатистичний житель Землі, заклопотаний гігієною порожнини рота, за рік зношує 4-5 щіток. Подальша їх доля незавидна, тим більше що ПВХ і біополімери стиролу, з яких найчастіше роблять ручки, - це пластик «проблемний», їх не приймають в більшості побутових пунктів прийому.

Однак нещодавно в цій області був досягнутий прорив. Канадська компанія World Centric випустила щітки під назвою Compostable Toothbrush. На відміну від звичайних, ці вироби (і ряд інших побутових продуктів) виробляються з матеріалу, в основі якого рослинна сировина, що безпечного і швидко переробляється. Після закінчення своєї користі для життя, ці та інші речі здаються для компостування, де за 3-6 місяців розкладаються і переробляються в біогаз на спеціальних виробничих установках. При бажанні їх можна компостувати і в домашніх умовах, але це потребуватиме значно більше часу, і переробка буде неповною.

Переваги

  • Працюємо з будь-яким обсягом
  • Документи привезе відповідальний кур'єр
  • Утилізація відходів відповідно до законодавства України
  • Ми виробляємо вивезення оперативно і вчасно
  • Чим більше співпрацюємо - тим краще умови
  • До ваших послуг персональний менеджер
  • Надамо договір і акти про утилізацію
  • Зручний спосіб оплати

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері