Утилізація побутової техніки

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Утилізація побутової техніки в Києві

Компанія «Альфа Екологія» пропонує послуги по професійній утилізації застарілої або яка вийшла з ладу побутової техніки. Пральні та посудомийні машини, пилососи, СВЧ-печі, холодильні камери, кухонні плити та інші побутові прилади повинні бути утилізовані особливим чином. Справа в тому, що до складу цієї техніки входять токсичні речовини, які можуть завдати шкоди екології, і з цієї причини законодавством України встановлено штраф. При цьому юридичні особи повинні звітувати про списання та утилізацію всіх приладів і пристроїв, які числяться за їхньою компанією.

Порядок роботи

Ми здійснюємо всі операції, пов'язані з утилізацією, в тому числі - експертизу технічного стану обладнання для списання з балансу організації. Наша компанія працює за наступним планом:

  • Після того, як ви залишаєте заявку в компанії «Альфа Екологія», ми закріплюємо за вами персонального менеджера. Він відповість на всі ваші запитання і підготує комерційну пропозицію по вашому списку обладнання;
  • Якщо вас влаштовують запропоновані умови «Альфа Екологія», то ми готуємо договір про надання послуг і відправляємо його вам, а також домовляємося про зручний для вас час, щоб вивезти техніку;
  • Після того, як техніка надходить на склад нашої компанії, ми розбираємо апаратуру, сортуємо матеріали для переробки на вторинну сировину. Відповідно до законодавства Україні ми піддаємо захороненню тільки непридатні для переробки речовини, дотримуючись при цьому всі необхідні заходи екологічної безпеки;
  • Коли всі роботи по переробці техніки будуть завершені, наші фахівці складуть і відправлять вам в електронному вигляді всі документи виконаних робіт. Оригінали доставить наш кур'єр;
  • Оплатити послуги ви можете протягом 10 банківських днів з моменту підписання акту про виконання всіх робіт.

Наша компанія володіє державною ліцензією на утилізацію побутової техніки. Це означає, що ми здійснюємо всі види робіт в рамках чинного законодавства України, гарантуючи екологічну чистоту проведених операцій і юридичну силу всіх документів.

Професійна утилізація побутової техніки сьогодні виявляється самим розумним рішенням як для фізичних, так і юридичних осіб: за дуже невелику плату фахівці вирішують всі завдання, пов'язані з транспортуванням приладів і їх подальшою переробкою. Таким чином, ви вносите свій вклад в створення доступної вторинної сировини і захищаєте екологію нашої планети.

Професійний підхід до утилізації побутової техніки

Як показує наша статистика, утилізація побутової техніки в 2019 році набрала ще більше попиту, ніж в минулі роки: все більше число компаній усвідомлюють важливість цього кроку і вважають за краще виконувати приписи законодавства, захищаючи навколишнє середовище.


Активний попит на наші послуги і стабільна клієнтська база дозволяє компанії «Альфа Екологія» утримувати демократичні ціни на утилізацію побутової техніки в 2019 році. Ми цінуємо ваш час і піклуємося про стан навколишнього середовища. Просто залиште заявку на нашому сайті або зв'яжіться зі співробітниками компанії за телефонами, вказаними на сайті, і ми відповімо на всі ваші запитання!

Ви гарантовано отримуєте:

  • Оперативну реакцію на ваше замовлення,
  • Повну інформаційну підтримку і ґрунтовну консультацію,
  • Максимально швидке прибуття наших майстрів у зручний для вас час,
  • Надання повного пакету бухгалтерських та звітних документів - оригінали і електронні копії.

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері