Утилізація фото і відеотехніки

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Утилізація фото і відеотехніки в Києві

Наша компанія спеціалізується на наданні послуг із супроводу та утилізації фото та відео техніки для юридичних осіб і державних компаній. Ми є юридичною особою з багаторічною історією. Для нас фраза "відповідальність перед замовником" має величезне значення. Ми маємо всі необхідні Дозволи, Ліцензії, Сертифікати на діяльність по утилізації і технічну експертизу. Ми працюємо в повній відповідності до законодавства України в сфері екології.

Утилізація - це вигідно!

За обладнання, яке знаходитися на бухгалтерському балансі компанія платить майновий податок. Навіщо платити податки за застаріле, що вийшло з ладу, яке не використовується обладнання? До того ж таке обладнання займає метри площі, вартість яких в Києві дуже висока.

Ми готові надати повний комплекс послуг з утилізації: провести експертизу обладнання і підготувати Акт технічної експертизи або Акт дефектації, підготувати Акт про списання об'єкта основних засобів демонтувати і вивезти Ваше обладнання в найкоротші терміни і провести його повну утилізацію, надати повний пакет документів для перевіряючих органів і підтвердити утилізацію фото-відео звітом.

Утилізація старих телевізорів, аудіо та відеотехніки

Продавати стару або поламану техніку не має сенсу для приватних осіб і може принести масу проблем компанії. Доведеться пояснювати в податковій інспекції, чому все було віддано за низькою балансовою ціною, а таке питання обов'язково виникне. Продовжувати зберігати у себе теж не вихід, це досить затратно - платити орендну плату за площу, яка зайнята нікому не потрібними речами.

Старі, робочі телевізори , комп'ютери або монітори можна подарувати, але для цього їх необхідно списати з балансу підприємства, а контролюючі організації вимагатимуть звіт про утилізації майна. В результаті виникнуть податкові претензії.

Вивезення та утилізація

Вивозячи комп'ютери, монітори, телевізори і подібну їм техніку на звалища Києва, ви автоматично отримуєте тимчасове призупинення діяльності фірми на термін до 90 днів або штраф. Безліч компаній Києва і області вже зіткнулися з такою проблемою, вивозячи свої застарілі або мають поломки комп'ютери , принтери і телевізори, замість того, щоб діяти за правилами - здати на утилізацію .

Крім того, подібні дії завдають серйозної шкоди екології. В одному системному блоці міститься значна кількість заліза, алюмінію, скла та пластику. На виготовлення друкованих плат йде приблизно 0.1 грама золота і більше грама срібла. Очевидно, що всі ці складові здатні неабияк нашкодити навколишньому середовищу, яке і так знаходиться не в кращому стані.


Єдине правильне рішення проблеми - складання акту списання і подальша утилізація телевізорів та іншої техніки, яку ви не будете більше використовувати. Це ще і економічний спосіб, оскільки всі витрати на вивезення та утилізацію старих моніторів, телевізорів та іншої техніки включається в податок на прибуток, в Києві не важко буде знайти надійну фірму, яка надає подібні послуги. Будь-яку додаткову інформацію можна отримати за телефономи вказаними на сайті.

Наші переваги

  • вивезення, а також демонтаж будь-якої техніки;
  • утилізація фото та відеотехніки в Києві, а також по всій Україні;
  • тут працюють справжні професіонали своєї справи;
  • пропонуються досить цікаві суми за непотрібні апарати;
  • утилізація відбувається у відповідності з усіма санітарними нормами і вимогами;
  • техніка виноситься з приватних будинків, а також багатоповерхівок оперативно і акуратно.

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері