Утилізація обладнання та техніки

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Утилізація техніки Київ

Вже більше п'яти років ми займаємося утилізацією техніки та обладнання: комп'ютерів, оргтехніки, кондиціонерів та ін. Ми проводимо професійну технічну експертизу, оформляємо офіційне списання і надаємо необхідні звіти про утилізацію.

Утилізація обладнання та техінки - один з основних видів діяльності нашої компанії. Ми допомагаємо не просто позбутися від застарілих або несправних приладів, але і витягти з них максимум користі. Професійна утилізація побутової та офісної техніки дозволить повернути в господарський оборот дорогі компоненти, виключити забруднення навколишнього середовища важкими металами та токсичними речовинами.

Що включено в послуги

  • Демонтаж, завантаження, доставка в місце утилізації;
  • Знищення інформаційних даних, якщо такі є на носіях інформації;
  • Надання акту про утилізацію.

Утилізація техніки в Києві - це важливо

Своєчасно здавати техніку на утилізацію важливо з декількох причин:

  • Якщо обладнання не використовується, але знаходиться на балансі компанії, яке несе додаткові витрати у вигляді податку на майно, а також витрат на зберігання.
  • За недотримання норм і правил утилізації контролюючі органи можуть накласти штраф на компанію.
  • Утилізація електронних пристроїв може принести вашій компанії додаткову вигоду, так як в них нерідко містяться цінні метали.


Компанія «Альфа Екологія» проводить утилізацію техніки та обладнання в Києві , забезпечуючи максимум зручності клієнтам. Ви можете не тільки привезти невеликі обсяги списаної техніки на пункт прийому, а й домовитися їх про вивезення з Вашої території. Уточнюйте подробиці за телефонами, вказаними на нашому сайті.
Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені, що всі роботи виконуються з дотриманням вимог чинного законодавства. При необхідності скористайтеся нашими послугами з екологічного супроводу та оформлення необхідної документації.


Ми маємо всі необхідні ліцензії та надаємо повний комплект документів, потрібний для ведення звітності по дорогоцінним, чорних і кольорових металів. Утилізація виконується професійно, в передбачені законом і нормативами терміни, а клієнтові надається пакет бухгалтерських документів.

Порядок утилізації техніки:

  • Визначення вартості послуг на підставі переліку обладнання та техніки, наданого замовником.
  • Оформлення «Акту технічної експертизи» на кожну одиницю обладнання (на вимогу).
  • Вивезення та безпосередня утилізація техніки.
  • Надання акту про утилізацію для бухгалтерії підприємства - замовника, на підставі якого проводиться списання з балансу компанії. В акті списання основних засобів (форма ОС-4), в обов'язковому порядку зазначаються причини списання, а також інформація про те, чи будуть надалі використовуватися будь-які складові частини утилізованого комп'ютера.

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері