Утилізація відпрацьованого масла

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Утилізація відпрацьованого масла в Києві

Утилізацію відпрацьованих фритюрних і машинних олій в Києві ви можете замовити, зателефонувавши нам по телефону. Машинне масло використовується в самих різних сучасних механізмах, які мають поверхні, що труться. Масло застосовується спеціально для того, щоб зменшити тертя між такими поверхнями. Відповідно, знос мастила відбувається внаслідок використання механізму. Моторні масла потрібні спеціально для змазування бензинових і дизельних двигунів внутрішнього згоряння. Для того щоб максимально ефективно функціонувати, масло повинно мати відповідні характеристики.

Перероблене після свого використання машинне масло перетворюється в необхідний і корисний матеріал:

 • для виробництва палива і деяких видів технічних масел;
 • очищене масло є якісною змазкою для другорядних машинних вузлів;
 • перероблене масло являє собою відмінний захист, який оберігає метали від корозії.

Небезпека переробленого масла

В ході експлуатації властивості масла поступово змінюються. У ньому накопичуються як власні продукти окислення, так і продукти окислення металів, з яких виготовлений двигун. Особливо сильно проявляються ці процеси при перегріванні автомобіля. Крім того, з плином часу в маслі накопичується сажа, шлам, а також різні продукти зносу. Сажа дуже часто утворюється в процесі неповного згоряння палива в баку. Присадки, що містяться в олії, можуть утримувати всі ці домішки в підвішеному стані. Таким чином, забруднення може досить довго не впливати на експлуатаційні якості автомобіля.


Утилізація відпрацьованого масла є дуже важливою процедурою в умовах сучасного життя та екологічної ситуації на планеті. Питання про переробку мастила, як правило, виникає при його заміні. Як відомо, моторні масла на сьогоднішній день відносяться до відходів 3-го класу небезпеки. Відпрацьоване машинне масло являє собою сильний забруднювач, який може довго розкладатися і містить в своєму складі отруйні метали та сполуки. Попадання відпрацьованого масла в ґрунт або воду може стати причиною зниження популяції тварин і рослин, а також може завдати великої шкоди життя людей. Достатньо всього одного літра відпрацьованого машинного масла, щоб зробити непридатним до вживання мільйон літрів питної води!

Категорії відпрацьованого масла

Відпрацьоване масло можна розділити на кілька категорій, які потребують утилізації та вторинної переробки:

 • Моторне масло;
 • Трансмісійне масло - злите з вузлів механізмів і машин;
 • Гідравлічне масло - використовується в гідравлічних приводах механізмів і обладнання;
 • Індустріальне масло - отримане за допомогою дистиляції висококиплячих нафтової фракції;
 • Рослинна олія - ​​з відходів харчової промисловості;
 • Відпрацьовані мастила - солідол і його похідні, а також масла, загущені жирними кислотами.

Технологія переробки

Утилізація моторного, фритюрного, гідравлічного, рослинного і інших видів олій здійснюється відповідно до спеціально розробленими технологіями. Переробка та утилізація відпрацьованого масла в Києві відбувається за допомогою використання спеціальних методик. Всі технології переробки відпрацьованого масла можна умовно поділити на три основні види:

 • Хімічний метод. Заснований на впливі реагентів на речовини забруднюючого типу. В результаті впливів хімічного типу всі домішки змінюють свої властивості і дуже легко видаляються;
 • Фізико-хімічний метод. Спосіб утилізації відпрацьованих масел заснований на видаленні забруднюючих речовин і випаданні їх в осад, повного розчинення або поглинання іншими речовинами;
 • Методи фізичного типу. Засновані на очищенні масла в фільтрах і сепараторних системах, а також на відділенні домішок за допомогою впливу силового поля.

Як використовується масло після переробки

Збір і переробка відпрацьованого машинного масла на спеціально призначених для цих цілей заводах допоможуть якісно вирішити проблему утилізації цих небезпечних для людства відходів. Крім того, утилізація відпрацьованого, наприклад, моторного або фритюрного масла в Києві та інших містах України може приносити досить суттєвий дохід. Фахівці відзначають, що відновлені масла за своєю якістю практично не поступаються новим, а ось їх вартість може виявитися нижче на 50-75%. З 100 тонн відпрацьованого сировини після переробки отримують до 80 тонн нового масла. Для фінансово успішного виробництва досить налагодити повноцінну переробку машинного масла.

Переваги

 • Працюємо з будь-яким обсягом
 • Документи привезе відповідальний кур'єр
 • Утилізація відходів відповідно до законодавства України
 • Ми виробляємо вивезення оперативно і вчасно
 • Чим більше співпрацюємо - тим краще умови
 • До ваших послуг персональний менеджер
 • Надамо договір і акти про утилізацію
 • Зручний спосіб оплати

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері