Утилізація відпрацьованого індустріального масла

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Утилізація відпрацьованого індустріального масла в Києві

Компанія «АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ» здійснює утилізацію відпрацьованого індустріального масла всіх типів за високою ціною за літр. Ми готові запропонувати вигідні умови покупки і спільної співпраці. Завдяки цьому, Ви можете продати відпрацьоване індустріальне масло з нашим вивезенням і транспортуванням до пункту утилізації та переробки, отримавши при цьому не тільки вигоду, але і виконавши важливу і як ніколи актуальну місію правильної утилізації відпрацьованих нафтопродуктів.

Наша організація, є однією з тих небагатьох фірм з переробки та утилізації відпрацьованих індустріальних масел на території Київської області, яка працює строго з дотриманням всіх норм збору відпрацювання, транспортування, переробки та утилізації. Співпрацюючи з нами, Ви можете бути абсолютно впевнені в правильному виборі! Сьогодні практично всі заводи, фабрики і виробництва мають високотехнологічне обладнання і верстати, які вимагають дорогого обслуговування.

Заміна відпрацьованого масла потрібна на регуляторній основі тисячам виробничим одиницям щодня на території міста Києва і Київської області. Багато підприємств уже давно здають відпрацьоване масло в пункти утилізації, очистки і регенерації ПММ, отримують прибуток, який за довгі роки роботи стає істотною статтею економії і додаткового доходу.

Ну і звичайно, варто відзначити колосальну важливість здачі відпрацювання на утилізацію для навколишнього середовища і екології в цілому. Сучасне переробне обладнання дозволяє виробляти регенерацію відпрацьованого масла з мінімальним шкідливим впливом для природи. На основі відпрацювання ми можемо і вміємо отримувати по-справжньому якісну вторсировину, а в деяких випадках можливо практично повністю відновити фізико-хімічні властивості речовини. В таких умовах, можливість продати відпрацьоване індустріальне масло є здоровим і прагматичним рішенням людей, які піклуються про своє місто, природі і нашому суспільстві.

Види відпрацьованого індустріального масла

Ми приймаємо відпрацьоване трансформаторне масло, гідравлічне масло, редукторне, змащувальні, компресорне, циркуляційний, масло для ланцюгів, масла-теплоносії, а також масла для напрямних ковзання. Ми готові обговорити покупку відпрацьованого індустріального масла будь-якого виду і терміну зберігання. Ви можете продати нам відпрацювання за вигідною ціною з нашим вивезенням і транспортуванням до пункту очистки та регенерації.

Куди здати відпрацьоване індустріальне масло?

Відпрацьоване індустріальне масло - це коштовна сировина, його можна продати фірмам, що займаються збором відпрацювання масел, їх вивезенням та подальшою переробкою. Якщо ви вирішили продати відпрацьоване індустріальне масло, то варто звернути увагу на оголошення в інтернеті і рекламних майданчиках. Деякі з них, голосно заявляють: куплю відпрацювання дорого або щось в цьому дусі, але на ділі виявляється, що це фірма-посередник і її діяльність спрямована на отримання відсотка від угоди. Перш ніж продати відпрацювання, переконайтеся, що організація реальна, а не посередник.


В іншому випадку здати відпрацьовану оливу за високою ціною за літр у Вас не вийде, так як від кінцевої вартості віднімається комісія перекупки. Наша фірма працює безпосередньо з власниками, ми самі здійснюємо вивіз відпрацьованого масла на своєму транспорті, самостійно встановлюємо ціну і залежимо тільки від коливань ринку, тому готові запропонувати своїм клієнтом вигідні умови і високу ціну. Якщо Ви шукаєте кому продати відпрацювання індустріальних масел дорого і без зволікань, то ми готові негайно обговорити всі умови угоди. Ми працюємо в місті Києві і Київській області.

Переваги

  • Працюємо з будь-яким обсягом
  • Документи привезе відповідальний кур'єр
  • Утилізація відходів відповідно до законодавства України
  • Ми виробляємо вивезення оперативно і вчасно
  • Чим більше співпрацюємо - тим краще умови
  • До ваших послуг персональний менеджер
  • Надамо договір і акти про утилізацію
  • Зручний спосіб оплати

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері