Утилізація нафтопродуктів

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Утилізація нафтопродуктів в Києві

Джерелами забруднення навколишнього середовища нафтопродуктами найчастіше стають заводи, що переробляють сировину, підприємства видобутку, перегінні термінали, сховища, автозаправні станції та місця неправильної утилізації. Навіть невелике потрапляння цих речовин в грунт і грунтові води може завдати колосальної шкоди екосистемі регіону і назавжди знищити багато видів флори і фауни. Тому так важлива правильна і своєчасна утилізація відходів нафтопродуктів.

Всі роботи по знищенню і переробці токсичних речовин повинні проводитися під суворим екологічним контролем з дотриманням встановлених законодавством вимог. Компанії, що займаються таким видом діяльності, зобов'язані мати ліцензію і в кожному випадку надавати документи, що підтверджують правильність утилізації.

Способи утилізації відпрацьованих нафтопродуктів

Щоб забезпечити безпеку екосистеми регіону, всі небезпечні відходи повинні бути знищені на спеціально обладнаних для цього полігонах. Найбільш поширеними способами утилізації є:

 • поховання. Цей часто використовуваний спосіб не є кращим, оскільки вимагає величезних площ. Поховання не виключає ризик потрапляння відходів у грунтові води з подальшим зараженням прилеглих територій і атмосфери;
 • спалювання - є недорогим варіантом знищення, проте вимагає цілого комплексу заходів щодо забезпечення екологічної безпеки. При згорянні відходів в атмосферу викидається більша кількість токсичних сполук, які переносяться на великі відстані і випадають разом з опадами;
 • піроліз. Утилізація нафти і нафтопродуктів відбувається шляхом розкладання речовини на складові під впливом високої температури. Утворені сполуки придатні для подальшої переробки та використання в промисловості. Цей спосіб безпечний для екології, оскільки не передбачає шкідливих викидів. Газ, отриманий в результаті хімічних реакцій, нешкідливий для живих організмів і може використовуватися в якості палива для обігріву приміщень.

Переробка нафтопродуктів представляється найбільш прийнятним способом утилізації токсичних відходів, оскільки дозволяє отримати нові матеріали, придатні для повторного використання. При такому варіанті утилізації отримують, наприклад, етилен, пропилен і інші ненасичені вуглеводні.


З отриманих в результаті піролізу сполук виготовляють мастила і розчинники. Також їх використовують в якості палива, добавок до бітуму при ремонтних і будівельних роботах, у медичній та електротехнічній промисловості.

Безпечна утилізація нафтопродуктів від компанії «АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ»

Наша компанія займається професійною утилізацією різних відходів нафтопродуктів. Завдяки використанню сучасного обладнання ми гарантуємо повну відповідність здійснюваних нами заходів екологічним стандартам. Фахівці компанії «АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ» оформлять і представлять вам всі необхідні супровідні документи. Ми виробляємо вивезення відходів нафтопродуктів в Києві і області за оптимальними цінами. Наше головне завдання - зробити послугу утилізації відходів доступною абсолютно всім. Телефонуйте нам вже сьогодні!

Переваги

 • Працюємо з будь-яким обсягом
 • Документи привезе відповідальний кур'єр
 • Утилізація відходів відповідно до законодавства України
 • Ми виробляємо вивезення оперативно і вчасно
 • Чим більше співпрацюємо - тим краще умови
 • До ваших послуг персональний менеджер
 • Надамо договір і акти про утилізацію
 • Зручний спосіб оплати

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері