Утилізація медичних рукавичок

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Утилізація медичних рукавичок в Києві

Захист від поширення інфекцій забезпечують медичні рукавички. Вони допомагають зберегти здоров'я персоналу і пацієнтів у поліклініках і лікарнях. Вироби виконують з латексу зі спеціальними добавками. Це робить їх більш зручними і довговічними, хоч і використовують такі предмети один раз. Рукавички є витратним матеріалом, тому потрібна їх якісна і професійна утилізація.

Основні замовники подібних послуг

Застосування одноразових рукавичок медичною сестрою або лікарем є обов'язковою вимогою. Їх використовують при огляді пацієнтів, виконанні різних маніпуляцій, проведенні процедур.

Послуги утилізації медичних рукавичок замовляють:

 • поліклініки, лікарні і госпіталі;
 • стоматологічні кабінети;
 • косметологічні салони, студії манікюру і педикюру;
 • ветеринарні клініки;
 • лабораторії.

При роботі з різними пацієнтами надягати одні і ті ж рукавички не можна. Навіть якщо їх обробили дезинфікуючим складом. Такі рідини руйнують не тільки забруднення, а й захисний шар. По завершенні прийому лікар або медична сестра повинні зняти рукавички, покласти їх в розчин для знезараження і потім передати для подальшої утилізації.

Особливості роботи

Порядок застосування медичних рукавичок міститься в нормативному документі «Про санітарно-епідеміологічне благополуччя населення». Там же вказаний ще цілий ряд правил і вимог. Зокрема, йдеться про безпечне транспортування використаних виробів, переліку обладнання, яке застосовується для переробки, документальному супроводі. Також повідомляється про обов'язкову вимогу зняти і замінити рукавички на нові, якщо цілісність старих порушена. Навіть злегка надірвані вироби потрібно передавати на утилізацію.

Порушення вимог може спричинити за собою адміністративну відповідальність. Причому як рядових медичних працівників, так і адміністративного персоналу. 

Всі використані рукавички слід збирати в спеціальній ємності. Краще, якщо вона буде наповнена знезаражувальним розчином. У міру наповнення резервуара потрібно викликати фахівців, які вивезуть використані вироби та проведуть весь перелік заходів щодо їх утилізації.

Алгоритм переробки включає кілька етапів:

 • спочатку виконують стерилізацію за допомогою струменя гарячої пари, гамма-опромінення або суміші спеціальних газів;
 • потім проводять сортування рукавичок в залежності від матеріалу виготовлення. Добавки до латексу можуть бути різними. Відповідно, до виробів здійснюється різний підхід;
 • найстійкіші зразки направляють на спеціальні полігони для промислових відходів. Вироби, що містять біофермент для прискорення розкладання, вивозять на звичайні сміттєві полігони. Існує ще один вид рукавичок, який передають для повторної переробки.

Переваги послуг професійних компаній

Працювати з досвідченими співробітниками фірми-утилізатора не тільки зручно, але й безпечно. А це дуже важлива вимога, коли мова йде про медичні вироби. Крім того, великі обсяги роботи дають можливість надати клієнтам гнучку цінову політику. Важливим позитивним моментом є і надання професійними компаніями необхідної і правильно складеної документації на проведення утилізації.


Для замовлення послуги просто зателефонуйте в нашу компанію. Співробітники фірми «АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ» нададуть всю необхідну інформацію, приймуть замовлення і швидко виїдуть на місце робіт. Ми оперативно вивозимо медичні рукавички і здійснюємо утилізацію за всіма правилами.

Переваги

 • Працюємо з будь-яким обсягом
 • Документи привезе відповідальний кур'єр
 • Утилізація відходів відповідно до законодавства України
 • Ми виробляємо вивезення оперативно і вчасно
 • Чим більше співпрацюємо - тим краще умови
 • До ваших послуг персональний менеджер
 • Надамо договір і акти про утилізацію
 • Зручний спосіб оплати

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері