Утилізація медичних відходів класу Г 

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Утилізація медичних відходів класу Г в Києві

До медичних відходів відноситься брухт, який використовувався в медичній промисловості, різних лікувальних установах і при лабораторних дослідженнях. Будь-які матеріали цього типу підлягають спеціальній переробці, оскільки є в різному ступені небезпечними як для людини, так і для навколишнього середовища.

Всі медичні відходи поділяються за класами, які залежать від рівня небезпеки речовини. Цей поділ передбачає різні способи зберігання, транспортування та знищення матеріалів. До відходів класу Г відносяться найбільш небезпечні речовини і предмети, що містять у собі токсичні сполуки. В таблиці категорій включає:

 • градусники;
 • люмінесцентні лампи;
 • будь-які прилади, що містять ртуть;
 • прострочені хімічні препарати;
 • ємності і флакони для зберігання токсичних речовин.

Правила збору і утилізації медичних відходів класу Г

Речовини і матеріали цієї категорії вважаються джерелом високої небезпеки. Потрапляння їх в атмосферу, ґрунт і ґрунтові води категорично не допускається, оскільки можна призвести до тривалого зараження великих ділянок території, а також масового отруєння, що тягне за собою загибель людей і тварин.

Щоб забезпечити екологічну безпеку, для збору та утилізації таких відходів розроблені спеціальні нормативи, порушення яких тягне за собою великі грошові штрафи.

Фірми, що займаються знищенням матеріалів цього класу небезпеки, повинні мати ліцензію від державних наглядових служб і володіти новітньою технікою для утилізації і переробки.

Транспортування подібних небезпечних речовин здійснюється тільки в спеціальній герметичній тарі з використанням спецтранспорту.

Існує кілька способів знищення таких відходів:

 • спалювання в інсинератор. Ті продукти, які не підлягають іншим способам утилізації, знищують в спеціальних установках при екстремально високих температурах. Цей спосіб найбільш економічний і не вимагає попереднього сортування та дезінфекції. Викиди, які утворюються в результаті такого спалювання, проходять додаткове очищення і є безпечними для навколишнього середовища;
 • поховання. Воно проводиться на спеціально обладнаних проти-фільтраційними екранами, які виключають потрапляння отруйних речовин у ґрунт і ґрунтові води. Однак, він має ряд недоліків і не є оптимальним способом позбавлення від токсичних відходів.

Зберігання отруйних речовин на полігонах, могильниках і сміттєвих накопичувачах представляється дуже витратним. Воно вимагає спеціального пристрою території і постійного підтримання її в належному стані. Крім того, всі матеріали і обладнання, які потрапляють туди, повинні пройти ретельну попередню очистку і дезінфекцію, що вимагає додаткових капіталовкладень.

Безпечна утилізація медичних відходів класу Г компанією «АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ»

Наша організація займається збором і утилізацією медичних відходів , включених до таких класів з високим рівнем небезпеки. Ми маємо все необхідне обладнання для їх повного і безпечного транспортування і переробки. Відповідність процесу знищення всім нормам екологічної безпеки ми підтверджуємо документами, які включають в себе акти прийому відходів, довідки про утилізацію і ліцензію самого полігону, де відбувається знищення. Вартість наших послуг цілком доступна. Телефонуйте нам вже сьогодні!

Переваги

 • Працюємо з будь-яким обсягом
 • Документи привезе відповідальний кур'єр
 • Утилізація відходів відповідно до законодавства України
 • Ми виробляємо вивезення оперативно і вчасно
 • Чим більше співпрацюємо - тим краще умови
 • До ваших послуг персональний менеджер
 • Надамо договір і акти про утилізацію
 • Зручний спосіб оплати

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері