Утилізація медичних відходів класу Б 

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Утилізація медичних відходів класу Б  в Києві

Медичні відходи мають різні рівні небезпеки. Це один з головних чинників, який впливає на метод утилізації. Тип рівня небезпеки конкретного матеріалу обумовлює вибір способу його перевезення, зберігання та кінцевої утилізації. Розподіл відходів на види за ступенем небезпеки дозволяє дотримуватися всіх необхідних заходів екологічної безпеки та не допустити перевитрати коштів.

До медичних відходів рівня Б відносяться потенційно небезпечні сполуки і матеріали, які можуть бути заражені різними інфекціями. Наприклад, в тих випадках, коли з ними контактували хворі або такі предмети використовувалися для досліджень в лабораторії і роботі з вірусами.

Правила вивозу й утилізації медичних відходів класу Б

Збір токсичних речовин цього виду повинен виконуватися кваліфікованими фахівцями, які мають засоби індивідуального захисту. Сортування твердих матеріалів проводиться в поліетиленові мішки або пакети яскраво-жовтого кольору. Рідкі субстанції, біологічні матеріали або гострі інструменти слід зібрати в ємкості з щільними кришками, які захистять вантаж від випадання в разі довільного перекидання ємності. Категорично не дозволяється транспортування такої сировини у відкритій тарі.

Пакети для утилізації медичних відходів класу Б повинні бути досить міцними, оскільки вони служать не тільки для перевезення, а й зберігання таких речовин протягом тривалого часу.

Оскільки в деяких випадках продукти, які не пройшли дезінфекцію, складаються в спеціальних холодильниках, мішки повинні добре переносити перепади і тривалий вплив низьких температур.

Ось основні правила зберігання сировини класу Б, яких необхідно дотримуватися:

 • забороняється спільне зберігання речовин, що відносяться до різних типів рівня небезпеки;
 • приміщення, де знаходяться речовини, необхідно захистити від впливу атмосферних опадів і ультрафіолетового випромінювання;
 • всі контейнери повинні мати необхідне маркування, що містить в собі дату, час упаковки і назву місця збору сировини.

Способи утилізації медичних відходів класу Б

Існують різні варіанти знищення речовин даного рівня небезпеки, проте кожен з них передбачає попередню дезінфекцію різними методами:

 • хімічним - всі небезпечні матеріали піддаються обробці дезінфікуючими рідинами, які дозволяють знищити небезпечні віруси і бактерії;
 • апаратним - знезараження проводиться в спеціальних машинах з особливим мікрокліматом всередині.

Після дезінфекції допускається вивезення сировини до місця знищення. Зазвичай оброблені речовини спалюють на спеціальних полігонах або захоронюються в могильниках. В останньому випадку дезінфікувати немає необхідності.

Іноді, в разі повного знезараження матеріалів, їх вивозять разом з твердими побутовими відходами, а рідини зливають в каналізацію.

Оперативне вивезення медичних відходів класу Б - послуга від компанії «АЛЬФА ЕКОЛОГЯ»

Наша організація займається збором, вивезенням та утилізацією відходів різного рівня небезпеки, всі роботи здійснюються під жорстким контролем фахівців-екологів. Ми виробляємо моніторинг на всіх етапах виконання завдань, щоб забезпечити максимальну безпеку для екосистеми.

Компанія «АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ» має всі необхідні ліцензії і має великий досвід у сфері утилізації та переробки різних небезпечних відходів. Телефонуйте нам вже сьогодні!

Переваги

 • Працюємо з будь-яким обсягом
 • Документи привезе відповідальний кур'єр
 • Утилізація відходів відповідно до законодавства України
 • Ми виробляємо вивезення оперативно і вчасно
 • Чим більше співпрацюємо - тим краще умови
 • До ваших послуг персональний менеджер
 • Надамо договір і акти про утилізацію
 • Зручний спосіб оплати

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері