Утилізація світлодіодних led ламп

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Утилізація світлодіодних led ламп в Києві

Світлодіодні лампи - це сучасні освітлювальні прилади, які при хорошій світловіддачі споживають мало енергії. Їх енергоємність в кілька разів менше, ніж у простих ламп розжарювання. Крім того, вони абсолютно нешкідливі для здоров'я людей. Їхнє світло по своїх колірних характеристиках знаходиться приблизно в тому ж діапазоні, що і природний. А це дуже корисно як з медичної, так і з психологічної точок зору.

Корисне застосування

Економічність, ефективність і ергономічність - ось три основні причини, що пояснюють широке поширення світлодіодних ламп на нашому ринку. А ще дуже важлива довговічність. Термін придатності таких виробів може досягати до 10 років. Однак, служать якісні світлодіодні лампи 5-7 років. В одиницях робочого часу це становить близько 30-50 тисяч годин.


З цих причин їх використовують як в якості основного, так і додаткового джерела світла. Також споживачів приваблює можливість досить точного вибору кута падіння спрямованого світлового потоку, більш низька температура нагрівання і невеликі геометричні розміри приладу. Ось чому ці вироби знаходять своє застосування в сфері підсвічування офісного, торгового і виробничого простору. Недолік у ламп, по суті, тільки один - ціна. Вартість світлодіодних ламп в кілька разів перевищує розцінки на інші види.

Необхідність переробки

Яким би довгим не був термін служби, рано чи пізно постає питання утилізації світлодіодних ламп. Тим більше, що можливий передчасний вихід з ладу 5-10% приладів.


Шкідливі речовини при випуску таких приладів не застосовують. Але скло, пластик (полікарбонат) і алюміній без уваги з боку утилізаторів можуть довгі десятиліття засмічувати полігони з твердими побутовими відходами. Всі перераховані матеріали практично не здатні до самостійного розкладання. А під впливом прямих сонячних променів можуть хіба що тріснути. Також цілком імовірно займання. В цілому, вивезення таких освітлювальних пристроїв на звалище може призвести до виникнення додаткових проблем. Щоб уникнути цього, треба відповідально підійти до питання їх вивезення та переробки.

Eтапи процесу

Утилізація світлодіодних ламп і світильників в більшості випадків починається з методу сортування. Отримані (або вивезені з місця їх тимчасового складування) прилади очищують від пилу і забруднень. Потім їх поділяють на частини відповідно до матеріалу виготовлення.


При цьому, зокрема, виділяють:

 • полікарбонат зі складу корпусу;
 • алюміній, також з корпусу;
 • бій скла з цоколя.

Всі названі матеріали можуть піддати пресуванню. В результаті буде отримана однорідна маса, яку потім передають на промислові підприємства для вторинного застосування. Таким чином, ясно, що утилізація світлодіодних ламп дає можливість зробити свій внесок у справу збереження природних ресурсів і відновлення природного середовища нашої планети.

Переваги співпраці

Всі компанії і організації при зверненні в фірму «АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ» отримують гарантовану увагу і можуть розраховувати на професійний підхід. Однак, для прискорення процесу і скорочення числа бухгалтерських процедур, ми рекомендуємо клієнтам укладати договори про постійне обслуговування. Тоді можна скоротити витрати на виконання робіт, зменшити час, необхідний для юридичних зволікань і погоджень. Можна завжди бути впевненим, що зламані прилади вийшли з ладу прилади не будуть «висіти» вантажем на балансі підприємства. Головне - знайти вільну металеву тару, у яку треба помістити світлодіодні лампи до моменту їх передачі в фірму по утилізації.


Замовлення послуги утилізації світлодіодних ламп можливе на сайті або по телефону. Співробітники нашої компанії гарантують надійну і повноцінну переробку приладів, супроводжуючи процес необхідної документацією.

Переваги

 • Працюємо з будь-яким обсягом
 • Документи привезе відповідальний кур'єр
 • Утилізація відходів відповідно до законодавства України
 • Ми виробляємо вивезення оперативно і вчасно
 • Чим більше співпрацюємо - тим краще умови
 • До ваших послуг персональний менеджер
 • Надамо договір і акти про утилізацію
 • Зручний спосіб оплати

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері