Утилізація енергозберігаючих ламп

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Утилізація енергозберігаючих ламп в місті Києві

Лампочки, що економно витрачають електроенергію, вже давно зарекомендували себе як більш вигідне і зручне джерело освітлення, ніж звичайні лампи розжарювання. Вони мають більш приємну для очей колірну температуру і краще розсіюють світло. Єдиний спірний момент експлуатації - це утилізація енергозберігаючих ламп, оскільки в якості наповнювача в них присутні леткі сполуки ртуті, які дуже шкодять навколишньому середовищу. Тому знешкодження цих освітлювальних приладів має свої особливості.

Як повинна проводитися утилізація енергозберігаючих ламп?

Енергозберігаючі світильники не можна викидати в сміттєвий бак або на звалище. Навіть незважаючи на те, що обсяг парів ртуті в таких лампах в сотню разів менше, ніж в звичайному медичному термометрі, вони все одно досить небезпечні для людини і можуть викликати важке отруєння. Краще упакуйте її в герметичний пакет і віднесіть в спеціалізовані пункти прийому енергозберігаючих ламп в Києві, які збирають їх у населення і потім відвозять на підприємства для знешкодження.


Для громадських установ цей процес дещо простіший, так як вони за законом зобов'язані надавати звітність по здачі ртутних лампочок в спеціальні організації по знешкодженню небезпечних відходів.


Є кілька способів правильної утилізації енергозберігаючих ламп.

 • Демеркуризація. Проводиться на спеціальній установці - демеркуризаторі, що дробить лампу до стану скло-металевого брухту, а пари ртуті конденсуються за допомогою сорбентів.
 • Термовакуумний спосіб - при ньому застосовуються спеціальні установки-пастки, які збирають ртутні пари в спеціальну камеру, де вони піддаються впливу рідкого азоту. Після чого зібрана ртуть зливається в окрему ємність.
 • Реагентний спосіб. Заснований на демеркуризації за допомогою хімічних агентів, які пов'язують пари ртуті.

Кожен з цих процесів по-своєму небезпечний, але має хороший результат: з одного знешкодженого освітлювального приладу можна отримати до 50 г скла і до 5 мг чистої ртуті, яка відправиться на виготовлення нових ламп, дозволяючи знизити їх собівартість.

Яку компанію обрати для проведення правильної утилізації енергозберігаючих ламп?

Для того, щоб якісно і грамотно виконати процес знешкодження газорозрядних енергозберігаючих лампочок, ви можете скористатися послугами компанії «АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ». Ми маємо багаторічний досвід роботи з такими відходами і надаємо повний набір послуг:

 • збір та вивезення енергозберігаючих ламп з території підприємства,
 • первинне знешкодження,
 • зберігання відходів в спеціальних складських приміщеннях до моменту повної утилізації ламп.

Ми проводимо знешкодження енергозберігаючих ламп із застосуванням сучасних технологій, які дбайливо ставляться до навколишнього середовища. Отриману вторсировину ми відправляємо на переробку, а ваше підприємство отримує повний звіт у відповідності до чинного законодавства країни. Для кожного клієнта ми індивідуально розраховуємо вартість, в залежності від обсягу робіт, і надаємо найбільш вигідні умови співпраці. Щоб залишити заявку, скористайтеся спеціальною контактною формою на сайті, і наші оператори зв'яжуться з вами для уточнення умов.

Переваги

 • Працюємо з будь-яким обсягом
 • Документи привезе відповідальний кур'єр
 • Утилізація відходів відповідно до законодавства України
 • Ми виробляємо вивезення оперативно і вчасно
 • Чим більше співпрацюємо - тим краще умови
 • До ваших послуг персональний менеджер
 • Надамо договір і акти про утилізацію
 • Зручний спосіб оплати

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері