Утилізація лаків

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Утилізація лаків в Києві

Лаки - один з найбільш поширених видів хімічних речовин. З їх використанням захищають будівельні матеріали від шкідливої ​​дії атмосферних опадів. Їх використовують для декоративного фарбування різних поверхонь, додання їм особливого відтінку або імітації фактури. Вони дозволяють значно продовжити термін служби деревини. Нарешті, їх застосовують в косметичній сфері. Однак, рано чи пізно, постає питання - а що робити із залишками матеріалу, що збереглися на дні тари? Адже там він залишається практично завжди, хоч і в невеликій кількості.

Користь якісної переробки

Утилізація лаків - правильна відповідь на поставлене вище питання. Правда, в реальному житті приватні особи в більшості випадків просто викидають тюбики з цим засобом в сміттєвий бак. Більш дбайливі, як вони думають, домовласники, промивають упаковку під краном. І, таким чином, зливають залишки розчиненого у воді лаку в побутову каналізацію.


Але будь-який з цих способів дуже небажаний. Накопичення лаків і в цілому будь-яких лакофарбових матеріалів може завдати значної шкоди здоров'ю. Крім того, у міру періодичного змиву відбувається забивання трубопроводів, погіршення якості їх роботи. А якщо упаковка із залишками цієї продукції буде вивезена на полігон твердих побутових відходів, і там опиниться під тривалим впливом сонячних променів, то наслідки можуть бути зовсім плачевними. Наприклад, токсичні речовини потраплять в ґрунт, а разом з ґрунтовими водами наситять навколишнє середовище, погіршать умови для проростання рослин в окрузі. Але і це ще не все. Сонце здатне розігріти залишки матеріалу до такої міри, що станеться самозаймання та вибух. Тому будь-які види лаків, а також фарб, масел, смол та герметиків треба утилізовувати.

Можливості утилізації

Основні споживачі послуг з переробки лаків:

 • будівельні компанії;
 • ремонтні організації;
 • підприємства автосервісу;
 • косметичні салони;
 • магазини канцелярських товарів.

Професійна утилізація лаків дозволяє замовникам позбутися «головного болю» і бухгалтерських складнощів, пов'язаних з оформленням залишків продукції. Також можна знизити експлуатаційні витрати і собівартість робочих процесів на підприємстві. Нарешті, що теж дуже важливо, передача залишків на переробку гарантує - ніяких адміністративних або фінансових санкцій не буде. А такі заходи можуть зробити санітарно-гігієнічні або фіскальні органи.

Суть процесу

Роботи з утилізації лаків проходять в кілька етапів. Спочатку відбувається приймання продукції, з випискою відповідних актів. Потім наші співробітники виконують сортування відходів і поділ їх на фракції. За підсумками приймається рішення про подальшу долю відходів. Те, що може бути вдруге використано, піддається додатковій фільтрації і поліпшенню хімічних характеристик. Після чого в спеціальній упаковці транспортується на відповідне будівельне підприємство. Там їх використовують в якості добавок при випуску будівельних сумішей або фарб для зовнішнього застосування. Ті залишки, які були визнані потенційно (або реально) небезпечними, спалюють.

Ваше замовлення на утилізацію лаків в Києві швидко і по всім нормативним вимогам виконає компанія «АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ». Для замовлення можна залишити заявку на сайті або проконсультуватися з менеджерами по телефону.

Переваги

 • Працюємо з будь-яким обсягом
 • Документи привезе відповідальний кур'єр
 • Утилізація відходів відповідно до законодавства України
 • Ми виробляємо вивезення оперативно і вчасно
 • Чим більше співпрацюємо - тим краще умови
 • До ваших послуг персональний менеджер
 • Надамо договір і акти про утилізацію
 • Зручний спосіб оплати

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері