Утилізація фарби

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Утилізація порошкової фарби в Києві

Порошкову фарбу використовують при будівництві та ремонті будівель, споруд, транспортних об'єктів. Цей матеріал в особливій мірі корисний для захисту деталей і елементів з металу. Причому мова йде як про стали, так і про алюміній. Кінцеве покриття створює надійну захисну плівку, яка оберігає поверхню від освіти вогнищ корозії і появи іржі. І, звичайно, цей матеріал допоможе додати декоративний вигляд конструкцій, предметів або їх елементів.

Необхідність утилізації порошкової фарби

Дотримання вимог виробника в ході нанесення порошкової фарби на поверхню дозволяє створити готове покриття, яке може прослужити близько 20 років і навіть більше. Однак з часом з'являється задача в очищенні поверхні від старого покриття. Крім того, в ході фарбування забруднюються поверхні сусідніх деталей і виробів. Відповідно, стає актуальним питання - що робити з такими залишками?

Викидати порошкову фарбу в звичайний сміттєвий бак або вивозити на полігон для зберігання відходів - заборонено. Адже при змішуванні з рідиною під впливом атмосферних опадів утворюються токсичні речовини. При попаданні в грунт і грунтові води вони здатні завдати значної шкоди стану навколишнього середовища. Те ж можна сказати про насичення повітря пилом, яка представляє собою дрібні частинки порошкової фарби.

У той же час практично весь цей матеріал, навіть після довготривалого використання, підлягає вторинній переробці. Вважається, що втрати його становлять не більше 5%. Все інше можна ретельно очистити і направити на будівельне виробництво.

Методи роботи

Для здійснення утилізації порошкової фарби потрібно застосування спеціального обладнання. Крім того, процес мають здійснювати досвідчені фахівці. Також обов'язковим є наявність ліцензій у відповідній компанії. Все це повною мірою може гарантувати наша фірма «АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ».


При зверненні споживачів наші співробітники виїжджають на об'єкт до замовника, де оцінюють обсяг необхідних робіт і стан відходів. Потім клієнтові видають акт про приймання продукції, який є підтверджуючим документів для контролюючих органів.

Особливості утилізації

Всі роботи проводять дуже обережно і з ретельним дотриманням нормативів. Адже порошкова фарба, як і будь-які інші види лакофарбових матеріалів, відносяться до категорії пожежонебезпечних матеріалів.


Перш за все, залишки і відходи порошкової фарби ретельно сортують. Потім всі фракції, які визнані такими, що підлягають утилізації, направляють в спеціальні камери-уловлювачі. Там порошок осідає на поверхні. Весь зібраний матеріал фільтрують, пресують, упаковують в герметичні ємності і перевозять на будівельні підприємства. Там їх застосовують в якості добавок в складі сухих сумішей. Токсичні, хімічно небезпечні або заражені радіацією матеріали спалюють у спеціальних печах.


Що стосується упаковки, то її переробляють точно також, як і інші тверді побутові відходи. Нарешті, після виконання роботи камеру промивають, а отриману рідину зливають в приймач автономної каналізації.


При зверненні в компанію «АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ» ви можете розраховувати на швидке реагування та уважне виконання завдань з боку наших співробітників. Будуть видані всі необхідні акти виконання робіт, а також підтвердження утилізації матеріалів.

Переваги

  • Працюємо з будь-яким обсягом
  • Документи привезе відповідальний кур'єр
  • Утилізація відходів відповідно до законодавства України
  • Ми виробляємо вивезення оперативно і вчасно
  • Чим більше співпрацюємо - тим краще умови
  • До ваших послуг персональний менеджер
  • Надамо договір і акти про утилізацію
  • Зручний спосіб оплати

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері