Утилізація пестицидів та гербіцидів, в т. ч. тара

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Вивезення та утилізація пестицидів в Києві

Одне з головних завдань сучасного суспільства - збереження навколишнього середовища. Щодня в атмосферу планети подають мільйони тонн відходів різного класу небезпеки. Левова їх частка припадає на пестициди, які представляють собою хімічні речовини для знищення шкідників (комах, бур'янів, паразитів), повсюдно використовувані в сільському господарстві в різних комбінаціях з поверхнево-активними речовинами і розчинниками.

Пестициди діляться на кілька категорій залежно від сфери застосування: гербіциди, альгіциди, арборициди, фунгіциди, бактерициди, інсектициди, акарициди, зооциди, лімаціди, нематоциди. Ці хімічні речовини захищають сільськогосподарські культури від кільчастих хробаків, попелиці, бур'янів, мишей, щурів, кліщів, бактерій.

Необхідність утилізації пестицидів

Безконтрольне застосування пестицидів призведе до сумних для екології наслідків, тому в Україні встановлений жорсткий контроль за їх застосуванням, а також за утилізацією відходів цих хімічних речовин. Після використання пестицидів залишається суміш органічних і неорганічних сполук, серед яких виділяються фосфороорганічні з'єднання, аліфатичні кислоти, хлорфенольної кислоти, хлорпохідні вуглеводні, кетони, карбоксамід RCO-NR1R2, гідроксінітробензоли і галогенфеноли, нітродіфеніловие ефіри, похідні аміаку NH3, звичайні і шестичленні гетероциклічні сполуки .

Ці речовини надають шкідливий вплив на людей і навколишнє середовище. Навіть в малих кількостях вони пригнічують імунну систему організму людини, мають мутагенну та канцерогенну дію. Саме з цієї причини утилізація пестицидів і агрохімікатів є однією з найактуальніших завдань підприємств агропромислового комплексу.

Якщо використані пестициди неправильно утилізувати, то їх токсичні компоненти можуть потрапити в ґрунт і просочитися в ґрунтові води. Справа в тому, що будь-яка упаковка під впливом атмосферних явищ псується, наприклад, металеві контейнери можуть проржавіти і дати текти. Відповідно до чинного законодавства хімічні відходи такого типу не можна закопувати в землю, скидати на звалища, виливати в водойми. В іншому випадку, у людей, що близько живуть до таких поховань, з'являться розлади дихальної системи, алергії та шкірні захворювання. Якщо державні контролюючі органи виявлять факт неправильного поводження з відходами пестицидів, то це загрожує штрафом.

Утилізація каністр з-під пестицидів


Підприємства агропромислового комплексу зобов'язані знешкоджувати не тільки використані, що залишилися або прострочені пестициди. Також повинна виконуватися утилізація каністр з-під пестицидів, оскільки вони не підлягають очистці. Тара вступає в хімічні реакції з вмістом, викликаючи тим самим утворення стійких і токсичних сполук. З цієї причини вона не придатна не тільки для використання в інших цілях, але і навіть для повторної експлуатації. Утилізація тари з під пестицидів вимагає такого серйозного підходу, як і знешкодження самих агрохімікатів.

Утилізація пестицидів і тари

Утилізація пестицидів - один із напрямів нашої діяльності. Ми маємо в своєму розпорядженні спецтранспорт для швидкого їх вивезення з вашої території. В процесі знешкодження агрохімікатів враховується хімічна природа пестицидів, а також їх рівень токсичності. Наша компанія має всі необхідні дозвільні документи. Після того, як проводиться утилізація пестицидів готується акт, який підтверджує, що все було виконано відповідно до санітарних норм.

Утилізація полімерів

Утилізація полімерів також під силу нашим фахівцям. Ці високомолекулярні сполуки відносяться до хімічних відходів і становлять небезпеку для живих організмів, а також для навколишнього середовища. Їх не можна викидати на смітники, оскільки під дією температури, повітря, навколишнього середовища, різних випромінювань, вологи вони змінюють свої властивості і стають ще більш токсичними. Крім цього неправильне поводження з такими відходами загрожує штрафами та іншими проблемами з державними органами. Щоб уникнути неприємностей, просто зателефонуйте нам і утилізація полімерів буде виконана на високому професійному рівні!

Переваги

  • Працюємо з будь-яким обсягом
  • Документи привезе відповідальний кур'єр
  • Утилізація відходів відповідно до законодавства України
  • Ми виробляємо вивезення оперативно і вчасно
  • Чим більше співпрацюємо - тим краще умови
  • До ваших послуг персональний менеджер
  • Надамо договір і акти про утилізацію
  • Зручний спосіб оплати

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері