Утилізація кислот

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Утилізація кислот в Києві

Застосування кислот практикується в багатьох сферах промисловості - машинобудуванні, харчовій, фармацевтичній, хімічній, косметичній.

Чому необхідна утилізація відпрацьованих кислот?

Однак кислоти можуть приносити не тільки користь. Неграмотне поводження з хімічними речовинами або неправильні дії після використання може завдати непоправної шкоди природному середовищу і людині.

Потрапляння кислот на шкіру людини призводить до значних опіків, вдихання парів - до сильного отруєння, а в особливо тяжких випадках - і до смерті. Тому утилізація кислот і лугів після їх використання - єдино вірний спосіб їх знешкодження. А довірити таку роботу можна тільки компанії, яка має на це дозвіл.

Характерні особливості переробки кислот

Науці відомо безліч кислот, які відрізняються складом, властивостями і ступенем активності - соляна, сірчана, молочна, азотна, ортофосфорна та інші. Всі вони широко використовуються в промислових технологіях. Утилізація відходів кислот може проводитися за різними методиками. Однак, незважаючи на це, переробка кислотних відходів має ряд схожих прийомів.

До них можна зарахувати:

 • необхідність домогтися герметичної упаковки і зберігання кислот, не можна допускати потрапляння випарів кислот в повітря
 • матеріал, з якого виготовляються ємності для зберігання та транспортування відходів кислот, повинен бути міцним і протистояти впливу кислот
 • важливо, щоб була правильно здійснене маркування ємностей, де містяться кислоти
 • категорично забороняється перемішувати різні кислоти або їх відходи! Такі дії можуть спричинити за собою загоряння і хімічні вибухи
 • перевезення кислотних відходів може здійснюватися тільки спецтранспортом
 • працювати з кислотами і їх відходами можуть тільки фахівці, що мають допуск.

Методи переробки кислотних відходів

Сірчана кислота

Особливою активністю і ядовитістю відрізняється сірчана кислота, яка становить велику небезпеку для всього живого. Тому утилізація сірчаної кислоти з закінченим терміном придатності може здійснюватися тільки досвідченими співробітниками. Сірчана кислота широко застосовується в автопромисловості при виготовленні акумуляторів. Саме тому після виходу таких приладів з ладу проводиться утилізація акумуляторної кислоти.

Розроблено 2 методи переробки даної кислоти:

 • Регенерація. Тут застосовуються операції коагулірування, температурного розщеплення, адсорбції та ін.
 • Нейтралізація. У цьому випадку застосовуються лупи, за допомогою яких вдається нейтралізувати отруйні відходи. Однак, згодом такі хімічні речовини непридатні для подальшого використання.

Переробка настільки отруйних сполук може здійснюватися лише кваліфікованими фахівцями на сучасному обладнанні.

Утилізація інших кислот

Утилізація азотної, молочної, ортофосфорної кислоти, а також ряду інших сполук здійснюється способом знищення (спалення). У спеціальних печах ці речовини спалюються разом з газом. При цьому домагаються абсолютної утилізації відходів. Подібний метод дає відмінні результати як з економічної, так і з екологічної точки зору. Спалювання відходів набагато практичніше, ніж утилізація кислоти в лабораторії.


Наше підприємство приймає на переробку хімічні відходи , в тому числі всі види кислот на постійній основі. Ми працюємо на підставі державної ліцензії і маємо власне обладнання.


Якщо вам необхідна утилізація оцтової і соляної кислоти або інших аналогічних з'єднань - зверніться до нас за телефоном (номер - на сайті) або оформите заявку!

Переваги

 • Працюємо з будь-яким обсягом
 • Документи привезе відповідальний кур'єр
 • Утилізація відходів відповідно до законодавства України
 • Ми виробляємо вивезення оперативно і вчасно
 • Чим більше співпрацюємо - тим краще умови
 • До ваших послуг персональний менеджер
 • Надамо договір і акти про утилізацію
 • Зручний спосіб оплати

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері