Утилізація гальванічних шламів

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Утилізація гальванічних шламів в Києві

В процесі своєї діяльності машинобудівні підприємства застосовують цілий ряд речовин, які захищають металеві вироби і запобігають виникненню вогнищ корозії. Цій меті, зокрема, служать спеціальні гальванічні покриття: сполуки хрому, нікелю, свинцю, кадмію, олова, цинку та інших металів.

Однак, згодом, потрібна їх надійна переробка. Адже надходження всіх названих речовин в ґрунт і воду призводить до неминучого виснаження і погіршення якостей навколишнього середовища. А при їх попаданні в організми людей і тварин наступають порушення діяльності нервової системи, шлунково-кишкового тракту, інші захворювання. Часом це може стати причиною і летального результату.

Так що якісна утилізація гальванічних шламів дуже важлива! Тим більше, що кожен рік в нашій країні утворюється кілька сотень тисяч тонн таких гальваношламов.

Для кого потрібна утилізація гальванічних шламів?

Важливе значення утилізація гальванічних шламів має для наступних організацій і компаній:

 • підприємства машинобудівного комплексу;
 • авторемонтні та інші майстерні;
 • транспортні контори, автобусні парки, заводи з великою кількістю власної техніки.
 • особливості роботи

Гальванічні шлами - це маса пастоподібного виду, неоднорідного і нестабільного складу. Справа в тому, що в ході своєї служби гальванічні покриття з'єднуються з молекулами захищаються виробів. Крім того, вони поглинають речовини, які виділяються з повітря і атмосферних опадів. До складу гальванічних шламів можуть входити як малотоксичні, так і небезпечні речовини, а також важкі метали.


Основним завданням утилізації промислових відходів є отримання із загальної маси окремих розчинів, солей і оксидів, які потім можна використовувати у виробничій діяльності.


Найпростіший і найдешевший спосіб домогтися цього - додавання до складу гальваношламів вапна або магнезитів. Все частіше використовують феррітізацію, або насичення шламів залізом. Дуже ефективний метод електрохімічної очистки. Але для нього потрібне застосування енергоємного обладнання. Що, відповідно, збільшує вартість роботи.

Варіанти подальшого використання


Суміші цинку, кальцію і магнію, які можна виділити зі складу гальванічних шламів, додають при виробництві синтетичного каучуку. Треба тільки надати їм порошкоподібний стан, що досягається за допомогою термообробки. Таким чином гальванічний шлам дозволяє поліпшити характеристики міцності гумотехнічних виробів.


Також оброблені шламові суміші дають можливість поліпшити якість і стійкість поверхні штучних будівельних каменів. Особливо ефективно вони взаємодіють з матеріалами, в складі яких присутній кварц.


У компанії «АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ» можна замовити виїзд фахівця і вивезення гальванічного шламу з виробничої території. Наші співробітники приїдуть у зручний час, нададуть супроводжуючу документацію і вивезуть відходи на склади компанії.

Переваги

 • Працюємо з будь-яким обсягом
 • Документи привезе відповідальний кур'єр
 • Утилізація відходів відповідно до законодавства України
 • Ми виробляємо вивезення оперативно і вчасно
 • Чим більше співпрацюємо - тим краще умови
 • До ваших послуг персональний менеджер
 • Надамо договір і акти про утилізацію
 • Зручний спосіб оплати

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері