Утилізація аерозолі

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Вивезення та утилізація аерозолів в Києві

Рідкий склад аерозолі являє собою суміш нафтового масла з водними емульсіями. Щоб поліпшити характеристики, до складу додаються різні присадки. 

Маленькі аерозолі як лак для волосся або фарби для ремонту є в будь-якому сучасному будинку. Великі балони з газом - киснем, хлором, фреоном і т.д. - важлива частина багатьох виробничих процесів. Так як гази можуть завдавати шкоди, як здоров'ю людини, так і навколишньому середовищу, то і утилізація балонів повинна бути організована за особливими правилами і стандартам.

До якої категорії відходів належать ємності з аерозолями

Залежно від вмісту і обсягу ємності з газом, ступінь можливих ризиків для людини може бути різна. У нашій країні законодавчо встановлені класи небезпеки для різного виду відходів: від надзвичайно небезпечних (1 клас) до мало небезпечних (4 клас). Необхідно знати, до якої категорії відходів відноситься балон, щоб розуміти, як утилізувати його правильно.

Чому потрібно утилізувати балони з небезпечними газами

Відходи мають високий ступінь токсичності, оскільки містять в своєму складі нафтові олії, синтетичні сполуки і водно-жирові емульсії. З цієї причини утилізація відходів на промислових підприємствах є обов'язковою і знаходиться під контролем держави.

Величезної шкоди завдають масляні емульсії, оскільки вони характеризуються стійкістю - не розшаровуються під впливом зовнішнього середовища.


Пари, аерозолі, конденсати роблять значний вплив на дихальну систему людей, а також викликають роздратування шкірних покривів. Можуть виникнути масляні папіломи, патологічне потовщення рогового шару епідермісу, підвищена пігментація, дерматити, поліневрит, злоякісні новоутворення.


Утилізація аерозолів може бути виконана в присутності представника замовника, який зможе особисто переконатися в тому, що небезпечні ємності знешкоджені, а не вивезені на найближчий смітник. 

Переваги

  • Працюємо з будь-яким обсягом
  • Документи привезе відповідальний кур'єр
  • Утилізація відходів відповідно до законодавства України
  • Ми виробляємо вивезення оперативно і вчасно
  • Чим більше співпрацюємо - тим краще умови
  • До ваших послуг персональний менеджер
  • Надамо договір і акти про утилізацію
  • Зручний спосіб оплати

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері