Утилізація ветеринарних відходів

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Утилізація ветеринарних відході в Києві

Утилізація ветеринарних відходів в даний час є досить актуальним питанням, оскільки процеси розкладання біологічного матеріалу, який залишився при проведенні ветеринарних маніпуляцій, можуть призвести до зараження навколишнього середовища і людини. До ветеринарним відходів відносяться трупи тварин після глибокого сну та померлих в результаті невиліковного захворювання, тканини і органи, які залишилися після операцій, а також мертвонароджені дитинчата звірів. Крім цього знешкодженню підлягають і тваринні відходи з лабораторій, в тому числі і відходи з бактеріальним зараженням.

Що робити з ветеринарними відходами?

Ветеринарні відходи не можна викидати на смітники і в сміттєві контейнери. Також заборонено скидати їх у водойми, закопувати на будь-якій території. Такий підхід призведе не тільки до погіршення екологічної обстановки через поширення хвороботворних мікроорганізмів (до речі, смороду від розкладаються біоматеріалів також приносять серйозний дискомфорт).

Якщо державні перевіряючі служби виявлять факт неправильного поводження з біологічними відходами, то це призведе до накладення великого штрафу, а також до припинення діяльності на 90 днів. Погодьтеся, що через три місяці починати бізнес буде вкрай важко - за цей час постійні клієнти знайдуть іншу ветеринарну клініку.

Найпростіший спосіб - ветеринарна утилізації біологічних відходів. Наша компанія спеціалізується на такій роботі. Ми здійснюємо збір та вивезення медичних відходів протягом 10 років. За цей час зарекомендували себе з кращого боку і заручилися довірою багатьох клієнтів.

Наша група компаній має у своєму розпорядженні спеціалізованим транспортом, який оперативно виїжджає на місце збору ветеринарних біологічних відходів. Їх ми поміщаємо в герметичні контейнери і пакети для відходів. При зверненні в нашу компанію вам не страшні ніякі державні перевірки, оскільки після вивезення ветеринарних відходів і їх подальшого знищення будуть складені акти, які підтверджує факт знешкодження біоматеріалу.

Чому обирають нашу компанію?

Якщо ви довірите ветеринарні відходи нашої компанії, то можете бути впевнені в їх знешкодженні у відповідності з усіма державними нормами. Ми працюємо з будь-якими видами ветеринарних відходів і здійснюємо не тільки їх знешкодження (знищення), а й збір, а також вивезення.

Відходи ветеринарних клінік пакуються в контейнери і пакети для біологічних відходів, які мають герметичними властивостями. Завдяки їм виключено поширення специфічного запаху і патогенних мікроорганізмів, що утворюються при гнитті тваринних тканин.

Утилізація ветеринарних відходів за допомогою нашої компанії - це гарантований захист від адміністративного штрафу, який накладається на ветлікарні і лабораторії при невиконанні ветеринарно-санітарних правил збору, утилізації та знищення біологічних відходів. Крім цього при співпраці з нами, ви гарантовано звільняєте себе від адміністративної відповідальності, пов'язаної з призупиненням діяльності на 90 днів.

Однак це ще не всі переваги нашої компанії. Також варто відзначити, що мережа маршрутів нашого спецтранспорту охоплює не тільки Київ, але і Київську область, а також всю Україну. Продумана система логістики дозволяє оперативно забирати ветеринарні біологічні відходи.

Наша компанія має в своєму розпорядженні усіма необхідними документами для ведення діяльності в цій сфері. Крім цього ми маємо в своєму розпорядженні спеціалізованими обладнанням, а саме крематорію.

Скільки коштує утилізація ветеринарних відходів?

Наша компанія пропонує лояльну ціну на збір, вивезення та знешкодження ветеринарних відходів. Для кожного клієнта ми прораховуємо вартість індивідуально. Заявку можна подати в телефонному режимі.

Переваги

  • Працюємо з будь-яким обсягом
  • Документи привезе відповідальний кур'єр
  • Утилізація відходів відповідно до законодавства України
  • Ми виробляємо вивезення оперативно і вчасно
  • Чим більше співпрацюємо - тим краще умови
  • До ваших послуг персональний менеджер
  • Надамо договір і акти про утилізацію
  • Зручний спосіб оплати

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері