Утилізація біологічних активних добавок (БАД)

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Утилізація біологічних мед відходів в Києві

Медичні відходи несуть епідеміологічну, токсикологічну та радіаційну небезпеку, тому їх заборонено зливати в каналізацію, викидати в яри, вивозити в лісосмугу, зливати у водойми. Біологічні мед відходи можуть містити інфекцію, яка потрапила до них при контакті з пацієнтами. Наприклад, травмування викинутим шприцем може передбачати передачу здоровій людині небезпечного захворювання.

Крім інфікованих предметів і рідин небезпеку становлять хімічні препарати і біологічно активні речовини, які використовуються при дослідженні лабораторних зразків і проведення різних процедур. Утилізація і переробка медичних відходів на території України регулюється санітарними правилами і нормами.

При недотриманні вимог законодавства до утилізації на організацію накладається штраф. При повторному порушенні санкції бувають серйознішими. Щоб уникнути проблем з державними інстанціями, потрібно укласти договір з компанією, яка займається знешкодженням мед відходів. Зауважимо, що тільки ліцензовані фірми з утилізації медичних відходів можуть вести таку діяльність.

Класи медичних відходів:

 • Клас А. Відпрацьовані матеріали класу А збираються в білі контейнери (пакети). Вони умовно зараховуються до безпечних, оскільки не контактують з біологічними рідинами хворих людей. У цю категорію входить канцелярія, упаковка, харчові відходи харчоблоків в медичних установах, крім інфекційних, в тому числі фтизіатричних відділень.
 • Клас Б. Тверді і рідкі відходи класу Б збираються в жовті контейнери з кришкою, що щільно прилягає або в одноразові вологостійкі пакети. Утилізація медичних відходів цієї групи дозволяє уникнути випадкового інфікування, оскільки в неї входять неліквідні живі вакцини, матеріали та інструменти, які контактували з біологічними рідинами, а також відходи хірургічних і патологоанатомічних відділень, віваріїв, лабораторій і виробництв, які працюють з мікроорганізмами III-IV груп патогенності . Харчові відходи з інфекційних відділень.
 • Клас В. Відпрацьовані матеріали класу В збираються в червоні герметичні контейнери (пакети). Допускається заповнення тари не більше, ніж на три чверті. У відкритих ємностях відходи цього класу транспортувати заборонено. Якщо утилізація мед відходів цього типу не буде зроблена, то це може привести до погіршення санітарно-епідеміологічної обстановки і спалаху епідемії. У цю групу входять лабораторні та виробничі відходи, які з'явилися під час роботи з мікроорганізмами I-II груп патогенності і збудниками туберкульозу.
 • Клас Г. Мед відходи класу Г збираються в чорні контейнери (пакети). Вони зберігаються в спеціально виділених приміщеннях. Обов'язкова утилізація відходів медичних установ цього типу пов'язана з можливістю забруднення навколишнього середовища ртуттю, оскільки в неї входять ртутно вмістимі предмети, прилади та обладнання. Крім цього до класу Г зараховуються неліквідні лікарські препарати діагностичні та дезінфікуючі засоби.

Утилізація медичних відходів в Києві і Київській області зацікавить тих, хто займається медичною діяльністю, фармацевтикою або реалізує товари медичного призначення. Лікарням, медичним центрам, ветеринарним і стоматологічним клінікам, діагностичним центрам і санаторіям, аптекам і фармацевтичним складам, медичним лабораторіям, виробникам ліків потрібна професійна утилізація медичних відходів різних класів небезпеки.

Кому довірити утилізацію медичних відходів?

Компанія «АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ»  працює з відходами різних класів небезпеки. Ми маємо ліцензію на таку діяльність, а також всю іншу документацію. Команда досвідчених професіоналів дотримується всіх санітарних норм і правил, щоб не допустити потрапляння небезпечних відходів в навколишнє середовище під час транспортування або знешкодження.

Переваги

 • Працюємо з будь-яким обсягом
 • Документи привезе відповідальний кур'єр
 • Утилізація відходів відповідно до законодавства України
 • Ми виробляємо вивезення оперативно і вчасно
 • Чим більше співпрацюємо - тим краще умови
 • До ваших послуг персональний менеджер
 • Надамо договір і акти про утилізацію
 • Зручний спосіб оплати

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері