Утилізація скла

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Утилізація та переробка скла в Києві

Предмети зі скла оточують нас у повсякденному житті, на роботі та відпочинку, вдома і в гостях. Вікна дають можливість наповнити приміщення сонячним світлом. Скляні ємності дозволяють зберегти корисні продукти. З цього матеріалу зроблені флакони з косметикою і парфумерією. Є також чимало скляного посуду.

І все це рано чи пізно розбивається, застаріває або просто перестає відповідати потребам. Постає питання - що ж робити з такими виробами? Відповісти на нього не так просто. Переробка скла неможлива в побутових умовах. Обов'язково необхідна організована і професійна утилізація. Тоді результат буде відповідати не тільки запитам замовника, а й вимогам, які висуває держава.

Користь

Вивіз скла для подальшого сортування та переробки - це об'єктивно корисний процес. По-перше, неприбраний як слід склобій може привести до поранень мешканців або персоналу. По-друге, можна уникнути проблем, причому як юридичних, так і організаційних. Та й сам процес переплавки скла має на увазі наявність досить дорогого і енергоємного обладнання. Купувати його і використовувати неспеціалізованим компаніям немає ніякого сенсу. А ось профільна організація зможе вчасно виконати вивезення скла, а потім здійснить його утилізацію.


До речі, за даними статистики, в загальному обсязі твердих побутових відходів, які щодня потрапляють на міські звалища, скло займає до 20%. При цьому склобій буде займати простір багато років. Період самостійного напіврозпаду може зайняти десятки років. А накопичення скла призводить до погіршення екологічної ситуації в регіоні. Тому утилізація скла важлива і навіть необхідна.

Особливості


Скло як штучний матеріал складається з цілого ряду речовин. Це пісок, вапняк, карбонат натрію і багато інших добавок. Утилізація скла передбачає послідовне виконання певних операцій. Наприклад, спочатку здійснюють ретельне очищення скла. Потім склобій подрібнюють, розплавляють і, нарешті, направляють на вторинне виробництво. Чисте скло або дзеркало з такої сировини отримати складно. Але можна виготовляти піноскло. З нього створюють теплі і красиві перегородки всередині будівель і приміщень.


Все, що потрібно клієнтові, - замовити послугу в спеціалізованій компанії. Наприклад, утилізацію скла в Києві і області готова виконати компанія «АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ». Наші співробітники самостійно вивезуть склобій або візьмуть його на складі, і видадуть належні документи. Все інше вони виконають самі.

Переваги

  • Працюємо з будь-яким обсягом
  • Документи привезе відповідальний кур'єр
  • Утилізація відходів відповідно до законодавства України
  • Ми виробляємо вивезення оперативно і вчасно
  • Чим більше співпрацюємо - тим краще умови
  • До ваших послуг персональний менеджер
  • Надамо договір і акти про утилізацію
  • Зручний спосіб оплати

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері