Утилізація макулатури та картону

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Переробка та утилізація паперу в Києві

Паперові відходи, на відміну від багатьох інших речовин, підлягають практично повній утилізації і вторинному застосуванню в подальшому. Державні організації, громадські фонди, спортивні федерації, медичні установи, банківські структури, страхові компанії і, нарешті, пункти збору макулатури - всі ці юридичні особи зацікавлені в переробці даної сировини у великій кількості.

Більш того, відповідно до вимог закону «Про охорону навколишнього середовища», всі організації, які працюють з паперовими носіями інформації і документації, повинні укладати договори на утилізацію відходів з профільної фірмою .

Користь і вигода

На думку багатьох, утилізація паперових відходів - другорядне питання. Видима легкість знищення паперу (який в будь-який момент можна порвати, пропустити через шредер або спалити) створює ілюзію того, що паперовим питанням зовсім не обов'язково займатися.


На ділі ж ми бачимо зовсім іншу ситуацію: один досить великий офіс протягом робочого дня здатний набрати до 2-3 досить великих мішків використаної паперової продукції. Так що ліміти передплаченого вивезення ТПВ можна вичерпати швидко. А період розкладання паперових відходів в умовах зберігання під відкритим сонцем становить не менше 2-3 місяців. Причому цей термін стосується тільки папери. Картон може розкладатися до 1 року, а деякі види паперової упаковки - і до 2-3 років.


Тому вивезення паперу і його переробка дає цілий ряд переваг замовнику, а саме:

 • зменшення обсягів твердих побутових відходів, що підлягають вивезенню;
 • дотримання законодавчих норм;
 • внесок у збереження навколишнього середовища, причому як прямо (зниження кількості вуглекислого газу, що потрапляють в атмосферу при спалюванні, а також скорочення площі звалищ), так і опосередковано (збереження лісів, що йдуть на виробництво паперової продукції).

При цьому за здачу використаного паперу в утилізують організацію можна отримати фінансову компенсацію.

Особливості утилізації

Правильна переробка паперу - це складний і багатостадійний процес. Спочатку в нашій компанії сортують паперові відходи за видами і якістю. Дуже важливий етап переробки - сортування. Справа в тому, що краще за все утилізуються звичайний, щільний, папір для принтерів і упаковки, а також картон. А ось будь-які пластикові компоненти (наприклад, від конвертів) треба ретельно видалити і відправити на відповідну переробку. А ще слід видалити або висушити мокрий папір, позбутися від цукеркових фантиків, вологих серветок, паперових рушників і туалетного паперу. Все це не вийде утилізувати.

Потім всі ці групи промивають в ємностях із спеціальним розчином. Таким чином виходить очистити паперові відходи від всіляких домішок. Тим же способом витягують барвники. Далі вся ця маса направляється на целюлозно-паперові комбінати. Там її переробляють холодним або гарячим способом термомеханічної обробки, і в підсумку виробляють папір різних сортів. Використовують таку вторсировину не тільки в канцелярії, а й в текстильній промисловості, при випуску одноразового посуду, упаковки і т. Д.

Щоб здати використану паперову продукцію на утилізацію, зверніться в компанію «АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ».

Переваги

 • Працюємо з будь-яким обсягом
 • Документи привезе відповідальний кур'єр
 • Утилізація відходів відповідно до законодавства України
 • Ми виробляємо вивезення оперативно і вчасно
 • Чим більше співпрацюємо - тим краще умови
 • До ваших послуг персональний менеджер
 • Надамо договір і акти про утилізацію
 • Зручний спосіб оплати

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері