Технічні паспорти відходів

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Розробка паспортів відходів 1-4 класу небезпеки

Відходи, які утворюються в результаті господарської діяльності, піддаються різним маніпуляціям. Їх знешкоджують, утилізують, вивозять для поховання і т.д. Для того, щоб ці дії були проведені в законному порядку, існує документ: паспорт відходів. Будь-які дії з відходами, що не мають паспорта, заборонені.

Ті підприємства, які займаються процесами знешкодження, утилізації, транспортування, захоронення відходів зобов'язані вимагати у юридичної особи, кому належать відходи, паспорт небезпечного відходу. Складання паспортів відходів потрібно на відходи 1-4 класу небезпеки.

Розробка паспорта відходу і його твердження лежить в юрисдикції особи, у власності яких знаходиться процес з неминучою освітою відходів. Затверджені паспорта відходів в складі документації з дослідженнями направляються для проходження процедури реєстрації. Всі відходи з небезпеки впливу на НС, що утворилися, діляться на п'ять класів. Класифікація відходів формується на основі показників, що характеризують ступінь небезпеки відходів та їх негативний вплив на все НС.

Складання паспортів відходів ведеться з урахуванням всіх даних про склад, хім. і фіз. характеристики, повністю спираючись на чинне законодавство, яким повинні відповідати ці паспорти. Розробка паспорта відходу встановлює його приналежність до категорії небезпеки (класу). 

Завірені копії документів та паспорт відходів надаються в ФС територіального підпорядкування (за місцем своєї господарської діяльності), яке здійснює нагляд у сфері природокористування. Якщо відходи не перебувають в списках класифікаційного каталогу, то користувач повинен розуміти, що в такому разі складання паспортів відходів передбачає додаткову процедуру щодо віднесення їх до конкретного класу відповідно.

Розробка паспортів відходів 1-4 класу небезпеки не обходиться без визначення акредитованої лабораторії складу відходів на підставі речовин, що знаходяться в загальній масі. Паспорт дійсний протягом безстрокового періоду часу за умов сталості промислового процесу, застосовуваних матеріалів, хімікатів та інших складових, роду діяльності, реквізитів, місця реєстрації юр. особи.

Переваги

  • Працюємо з будь-яким обсягом
  • Документи привезе відповідальний кур'єр
  • Утилізація відходів відповідно до законодавства України
  • Ми виробляємо вивезення оперативно і вчасно
  • Чим більше співпрацюємо - тим краще умови
  • До ваших послуг персональний менеджер
  • Надамо договір і акти про утилізацію
  • Зручний спосіб оплати

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері