Реєстрові карти об'єктів утворення відходів

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Реєстрові карти об'єктів утворення відходів "АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ"

Розробка реєстрових карт об'єктів утворення відходів (РК ТОВ), реєстрових карт об'єктів оброблення та утилізації відходів (ОУВ) для потреби отримання ліцензій мінприроди, державної реєстрації та формування державного і регіональних інформаційних банків даних 

ТОВ "АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ" надає послуги з розрахунками "Показника загального утворення відходів" для потреби реєстрації Декларації про відходи, і здійснює оформлення і узгодження Реєстрових карт об'єктів утворення відходів, Реєстрових карт об'єктів оброблення та утилізації відходів - для отримання Дозволів на здійснення операцій у сфері поводження з відходами, або Ліцензій Мінприроди на поводження з небезпечними відходами, і для Державної реєстрації таких об'єктів в установленому порядку. 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 1998 р. №1360 "Про затвердження Порядку ведення реєстру об'єктів утворення, оброблення та утилізації відходів", в Україні затверджені форми реєстрових карт об'єктів утворення, оброблення та утилізації відходів (РК ООУВ) та інструкцію щодо їх складання. 

Реєстрова карта об'єктів утворення, оброблення та утилізації відходів складається з двох форм: 

 • форма 1 - реєстрова карта об'єкта утворення відходів (РК ООВ);
 • форма 2 - реєстрова карта об'єкта оброблення та утилізації відходів (РК ООУО). 

Фахівці ТОВ "АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ" складають реєстрові карти для власників ТОВ і ООУО, для того, щоб дані таких реєстрових карт (РК), після їх затвердження і присвоєння об'єктам відповідного реєстраційного номера, були включені до« Реєстру об'єктів утворення, оброблення та утилізації відходів », яким користуються Замовники послуг з поводження з відходами. 

Тільки зареєстровані власники ООУО мають право отримати Ліцензію Мінприроди України на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами. 

Реєстрова карта складається фахівцями ТОВ "АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ" за матеріалами інвентаризації ТОВ або ООУО на підставі всього комплексу наявної інформації, включаючи матеріали виробничої паспортизації відходів, дані прибутково-видаткових документів, дані спеціальних робіт, відомостей спеціально уповноважених органів виконавчої влади у сфері поводження з відходами.

При занесенні даних в Реєстрові карти, ТОВ "АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ" використовує такі реєстри та класифікатори: ЄДРПОУ (Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України), СООК (Система позначень органів державного управління (для коду центральних органів виконавчої влади), КОАТУУ (Класифікатор об'єктів адміністративно -територіального устрою України), КВЕД (Класифікатор видів економічної діяльності), КО ГК 005-96 (Класифікатор відходів), КФС (Класифікатор форм власності). 

На титульному аркуші реєстрової карти (далі - РК), ТОВ "АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ" зазначає назву об'єкта утворення відходів. На стадії реєстрації, на титульному аркуші проставляються номер і дата реєстрації. Крім цього, на титульному аркуші РК розташовуються погоджувальна відмітка органу Держсанепідслужби, і відмітка про затвердження природоохоронним органом, а також підпис керівника об'єкта. 

Реєстрові карти ТОВ (форма 1) 

Реєстрові карти ТОВ (форма 1) складаються з трьох основних розділів:

 • Загальні відомості
 • Характеристика відходів
 • Заходи щодо зменшення обсягів утворення відходів

Реєстрова карта ООУО (форма 2)

Реєстрові карти ТОВ (форма 1) складаються з трьох основних розділів:

 • Загальні відомості
 • Відомості про технології (процеси) утилізації або обробки відходів

У разі, якщо Вам потрібно провести розрахунки "Показник загальної освіти відходів" для реєстрації "Декларації про відходи", оформити і погодити Реєстрові карти об'єкта утворення відходів ( "РК ТОВ"), Реєстрові карти об'єктів оброблення та утилізації відходів ( " РК ООУО "), для отримання Ліцензій в Мінприроди України та Державної реєстрації таких об'єктів в установленому порядку, або, якщо Ваше підприємство планує отримати Дозвіл на здійснення операцій у сфері поводження з відходами - звертайтеся за професійною консультаціею у досвідчених фахівців-екологів ТОВ  "АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ" ! 

Переваги

 • Працюємо з будь-яким обсягом
 • Документи привезе відповідальний кур'єр
 • Утилізація відходів відповідно до законодавства України
 • Ми виробляємо вивезення оперативно і вчасно
 • Чим більше співпрацюємо - тим краще умови
 • До ваших послуг персональний менеджер
 • Надамо договір і акти про утилізацію
 • Зручний спосіб оплати

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері