Інвентаризація відходів

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Інвентаризація відходів "АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ"

Під інвентаризацією відходів в загальному сенсі мають на увазі перевірку відповідності облікових даних із відходів реальному стану справ на підприємстві.

В рамках даної процедури проводиться виявлення джерел утворення відходів і аналізується їх склад. Згодом, після завершення досліджень, дана інформація заноситься до відповідного акту.


Особливо відзначимо, що інвентаризація в організації проводиться тільки на підставі відповідного наказу , в якому обов'язково повинні бути вказані параметри перевірки: об'єкти, виробничі площі, дати і терміни інвентаризації, а також відповідальні особи.


Акт, який оформляється після проведення інвентаризації, не має конкретної форми - вона залежить від безлічі параметрів (роду діяльності організації, його площі, кількості джерел утворення відходів, а також їх складу та багатьох інших факторів). Після проведення процедури акт підписується усіма членами інвентаризаційної комісії і затверджується керівництвом.


На основі даного акту оформляється підсумковий документ - він і називається акт інвентаризації відходів . Він містить відомості про річні нормативи по утворенню відходів, а також про відповідність отриманих результатів природоохоронному законодавству України.


Що стосується термінів проведення інвентаризації, то процедура проводиться як мінімум один раз на рік для виявлення поточної ситуації з відходами на підприємстві. Інвентаризація місць розміщення відходів здійснюється не рідше, ніж один раз в п'ять років.


Також дана процедура є обов'язковою при розробці проекту нормативів утворення відходів і лімітів на їх розміщення ( ПНООЛР ) і згодом включається в нього як окремий розділ.

Переваги

  • Працюємо з будь-яким обсягом
  • Документи привезе відповідальний кур'єр
  • Утилізація відходів відповідно до законодавства України
  • Ми виробляємо вивезення оперативно і вчасно
  • Чим більше співпрацюємо - тим краще умови
  • До ваших послуг персональний менеджер
  • Надамо договір і акти про утилізацію
  • Зручний спосіб оплати

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері