Декларації про утворення відходів

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Реєстрація декларацій утворення відходів

Відповідно до вимог ст.17 Закону України «Про відходи»

  • Суб'єкти господарювання зобов'язані мати дозвіл на проведення операцій у сфері поводження з відходами, якщо їх діяльність призводить до утворення відходів - показник загальної освіти відходів (ПЗОВ) перевищує 1000;
  • Суб'єкти господарювання, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких ПЗОВ від 50 до 1000, зобов'язані щорічно подавати декларацію про відходи за формою і в порядку встановленим Кабінетом Міністрів України.

Оскільки, вибір дозвільного документа в сфері поводження з відходами базується на проведенні розрахунків ПЗОВ, а також інших дій, які найчастіше базуються на принципах організації робіт щодо поводження з відходами, то найчастіше послуга зі складання декларації утворення відходів надається в комплексі з послугою інвентаризації місць утворення відходів. Результат послуги з інвентаризації місць утворення відходів повністю відображає напрямок перевірки Державної екологічної інспекції щодо поводження з відходами.


Інвентаризація відходів - комплекс разових організаційно-технічних заходів з виявлення, ідентифікації, опису і реєстрації відходів, обліку обсягів їх утворення, утилізації та видалення, а також виявлення та обстеження місць утворення відходів і об'єктів поводження з ними. Проведення інвентаризації є отримання вичерпної інформації про освіту та руху відходів, їх ідентифікації, класифікації та відомчої нормативно-технічної документації, розробка оптимальних варіантів поводження з ними та вдосконалення системи поводження з відходами на підприємстві. Проведення інвентаризація відходів є досить складним і тривалим процесом. Співробітники ТОВ «АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ» повністю володіють необхідними знаннями та досвідом з радістю готові Вам допомогти в розробці і оформленні цієї документації.

Переваги

  • Працюємо з будь-яким обсягом
  • Документи привезе відповідальний кур'єр
  • Утилізація відходів відповідно до законодавства України
  • Ми виробляємо вивезення оперативно і вчасно
  • Чим більше співпрацюємо - тим краще умови
  • До ваших послуг персональний менеджер
  • Надамо договір і акти про утилізацію
  • Зручний спосіб оплати

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері