Розробка та узгодження проектної документації в сфері екології

Утилізуємо відповідно до законодавства України;
Видаємо повний пакет документів;
Маємо необхідні ліцензії та сертифікати;
Утилізуємо офісне обладнання в будь-яких обсягах;
Виконуємо всі роботи в найкоротші терміни;

Увага! Всі види послуг по утилізації від 1000 грн*

Екологічна документація під ключ "АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ"

Послуги екологів потрібні на старті роботи будь-якої компанії, коли необхідна розробка нормативної екологічної документації та її узгодження. Від якості виконання цієї роботи залежить подальша діяльність компанії. Тому важливо довірити складання документів досвідченим професіоналам. Тільки екологи ТОВ «АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ» , які мають достатній досвід і відповідну кваліфікацію, можуть зі знанням справи скласти будь-яку екологічну документацію, незалежно від обсягу та складності. Також, фірма ТОВ «АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ» проводить екологічний аудит, Для формування рекомендацій, що дозволяють усунути виявлені недоробки і поліпшити роботу підприємства. Крім того, фахівці нададуть допомогу при затвердженні готової документації в інспектуючих інстанціях. Також, Ви можете ознайомитись з нашими реалізованими проектами на сайті.

Хто потребує екологічної проектної документації?

Більшість керівників фірм вважають, що професійна розробка екологічної документації в Києві потрібна тільки великим промисловим підприємствам, які працюють з відходами. Але в дійсності екологічні звіти необхідно здавати всім організаціям без винятку - незалежно від форми власності і нюансів технологічного процесу. Адже будь-яка господарська діяльність, навіть не пов'язана з виробництвом, передбачає використання окремих еко ресурсів. Звичайно, в залежності від роду госп діяльності підприємства, еко  документація буде абсолютно різною. Наприклад, для юросіб, які здійснюють виробничі роботи, передбачено наявність як проектної, так і звітної екологічної документації. А ось представникам середніх і малих форм бізнесу досить здавати річні і квартальні звіти.

Тому, щоб уникнути проблем з природоохоронними інспекціями і збільшити інтервал між плановими перевірками, слід звернутися до професійних інженерам-екологам. Крім того, інженер-екологи ТОВ «АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ» можуть розробити програму виробничого екологічного контролю (ПЕК) . Варто пам'ятати, що відсутність документації загрожує великими штрафами. У зв'язку з цим, ігнорувати послуги таких фахівців не рекомендується - це може стати навіть причиною призупинення роботи підприємства на три місяці.

Яку інформацію містить еко документація від компанії «АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ»?

Відповідно до законів про природокористування, забезпечення екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища, документи по екології оформляються з дотриманням всіх норм і вимог природоохоронного законодавства. У документації неодмінно фіксується будь-який факт негативного впливу на навколишнє середовище.


Розробляється екологічна документація фахівцями-екологами на п'ять років, і завжди містить наступну інформацію:

 • результати грамотно виконаних розрахунків стосовно числа, що забруднюють атмосферу і водойми, викидів;
 • достовірні відомості про обсяг відходів пром підприємства (враховуються відходи, які складуються, транспортуються і переробляються);
 • інформація про скиди;
 • звіти про регулярну оплату екологічних платежів;
 • статистичні данні.

Крім цього, в такі документи завжди вноситься інформація про те, що господарська діяльність конкретної компанії не зазнала жодних змін.


Складання документації по екології - завдання досить складна, так як вимагає особливої ​​уважності при здійсненні розрахунків. Такі обчислення повинні бути виконані максимально точно - вони будуть перевіряти ще й проходить погодження у відповідних контролюючих органах. Тому помилки в них неприпустимі - це загрожує тимчасовими тяганиною і додатковими витратами.

Які слід враховувати нюанси при складанні документації по екології?

Перш ніж замовити послугу по складанню екологічної проектної документації, варто знати, що вона завжди розробляється індивідуально для певного промислового підприємства. Адже базової метою цих робіт закономірно вважається мінімізація негативного впливу конкретного виробництва на природу. У зв'язку з цим повинні бути складені достовірні звіти по кожному виду забруднень із зазначенням розмірів шкідливих викидів (за підзвітний період). Підготовка повинна здійснюватися кожні три місяці (один раз в квартал), а документація передаватися в органи нагляду для подальшого виконання розрахунків екологічних платежів. Відповідно, при проведенні робіт неодмінно враховується вид господарської діяльності, яку виробляє підприємство. Від цього безпосередньо залежить обсяг і вид звітної і проектної екодокументаціі.

Весь пакет документів оформляється тільки із застосуванням передового комп'ютерного забезпечення та найсучасніших методів. Адже від правильності складання залежить своєчасність виконання моніторингу робіт з екобезпеки, усунення порушень і можливість зниження розміру платежів.

При цьому вартість послуг екологів досить прийнятна як для масштабних пром об'єктів, так і для індивідуальних підприємців.

Види екологічних документів

Існують нормативні документи по екології двох видів: звітні і проектні. Всі вони підлягають обов'язковій експертизі . Кожен подібний документ затверджується окремо в державних наглядових органах.

Екологи профільної фірми ТОВ «АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ» надають послуги з розробки наступних форм екологічних документів:

 • Оцінка впливу на навколишнє середовище (ОВНС)
 • Дозволи на викиди в атмосферу
 • Дозволи на спеціальне водокористування
 • Технічні паспорти відходів
 • Декларації про утворення відходів
 • Реєстрові карти об'єктів утворення відходів
 • Інвентаризація відходів
 • Екологічний аудит

Для розробки будь-якого документа екологічного характеру важливо зібрати пакет документів з достовірними даними, виконати екопроект або екозвіт. Після цього, в органах нагляду треба отримати дозвільну документацію по екології або позначку (для звітів) про прийняття документа.

Чому варто оформити замовлення на розробку екологічних документів в ТОВ "АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ"?

Компанія ТОВ «АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ» тривалий час надає професійну допомогу в сфері розробки, оформлення і узгодження екологічної документації і виконує екологічне проектування в Києві. Великий досвід роботи дозволить розглянути і проаналізувати звітну документацію по інвентаризації джерел викидів, виконати оціночні роботи щодо впливу промоб'єктів на еко середовища і абсолютно точно розробити проекти нормативів.


Приймаються комплексні замовлення «під ключ». Висококваліфікованим фахівцям відомо все про документах по екології виробництва, тому вони якісно і швидко реалізують весь спектр необхідних заходів - від інвентаризації до затвердження документів. Замовити послуги можна за прийнятною ціною - досить заповнити онлайн-форму на сайті або зателефонувати менеджерам для оформлення заявки.

Переваги

 • Працюємо з будь-яким обсягом
 • Документи привезе відповідальний кур'єр
 • Утилізація відходів відповідно до законодавства України
 • Ми виробляємо вивезення оперативно і вчасно
 • Чим більше співпрацюємо - тим краще умови
 • До ваших послуг персональний менеджер
 • Надамо договір і акти про утилізацію
 • Зручний спосіб оплати

Нам довіряють

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Пушкінська, 38-А

© Copyright 2019 . Всі права захищені
вхідні двері